Борисов надигна гребен и обеща амбистия от името на Тръмп на всички санкционирани корупционери пи линия на закона “Магнитски”. После щял да ги води в Щатите при Доналд Тръмп, който именно е истинския двигател на закона.
Разбира се, вероятността отново Борисов и Горанов да се озоват при Тръмп е нулева, а за Пеевски е 100 метра под нулата.
Борисов направи второ изявление, на което говори предимно за това, че той трябва да бъде кандидатът за министър-председател. И все пак призна, че герберите са подготвили резервен вариант, макар и да не спомена име. „По-добре от мен не може да се справи никой. Имаме и друг вариант, но той не е така силен, защото все пак личният контакт е нещо много важно“, посочи Борисов.
Той изсипа купища похвали за самия себе си и това колко е харесван и ценен от западните лидери, като изрично спомена Доналд Тръмп и Урсула фон дер Лайен. Интересно е, че когато споменаваше новоизбрания американски президент, той двукратно намеси и името на бившия си финансов министър Владислав Горанов, който е санкциониран от Вашингтон по американския закон „Магнитски“. Първия път каза: „Горанов, не се безпокой, колелото се върти“, а втория път: „Ти, Горанов, нали беше с мен (във Вашингтон – бел.а.)? Пак ще отидем.“ Вероятно така намеква, че очаква падане на санкциите над своя съпартиец.
Борисов инструктира хората си и как да отвръщат на нападките на ПП-ДБ, че ГЕРБ работи с Делян Пеевски. „Прогнозируеми по линия на евроатлантизма (са „ДПС-Ново начало“ – бел.а.), това искам да отговаряте“, нареди им той. В същото време, заяви, че по време на изборите „всяка коза е за свой крак“, и определи двете крила на ДПС и „Възраждане“ като основни противници на ГЕРБ-СДС по време на избори. За ПП-ДБ пренебрежително обясни, че те вече не могат да бъдат враг на формацията му заради слабите изборни резултати на десните.
А сега накъде? Виждам, че нашите бъдещи противници в избори не са ПП и ДБ. Това са ДПС -Ново начало, АПС и най-големият ни противник, идеологически е „Възраждане“. В големите градове те са втори. Нищо, че ги няма изобразени (на карта с диаграми)“.
Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в края на националното съвещание на партията.
Картите с резултатите на ГЕРБ от последните избори показват, че на избори „нашите противници не са ПП-ДБ, а АПС и „ДПС – Ново начало“, бе изводът на лидера на ГЕРБ, след като чу докладите на координаторите по области.
„Във Варна „Възраждане“ са втори, Бургас, големи градове. Колегите от ПП И ДБ не си дават тази сметка“, добави той.


Шиши събира в понеделник пред Партийния дом мутри (1000 лева на час) и цигани. Дали не готви полицейски преврат? В youtube.
Вече е ясно, че Тиквата няма да се откаже от Шиши, защото е мъж, а не плужек като Кики и Ники-Мики.
Пия от заранта с Duke Nukem – топ коментатор в сайта на Водка Томова. В селската ни бара се появи паламут. Няма Кики и Ники-Мики, а дамаджана с гроздова, краднахме я от съседа.
Да, Тиквата прояви елементарна почтеност и джентълменство, за да посочи заслугите на Шиши.Нещо, което изродите от ПП нямат.Единствените, които трябва да участват във властта, са Тиквата и Шиши, защото другите са плужеци.И така ще стане, щото през март Шиши вече ще има 20%,а Тиквата -30% и ще си управляват заедно.
Сам си пишеш и сам си четеш глупостите, Малоумник!