ГЕРБ на Бойко Борисов вече е партия от Б група, която се бори за влизане в парламента и гравитира в едноцифрен резултат. Това излиза от анализа на нейния създател Цветан Цветанов. Както и в BNEWS сме прогнозирали, според Цветанов, краят на ГЕРБ ще дойде догодина с катастрофалните резултати на местните избори, когато партията на Борисов ще изчезне от картата на България.
Бившата дясна ръка на Борисов и първи председател на партията описа катастофалното състояния на ГЕРБ. Според Цветан Цветанов, поведението на Борисов е обидно за остатъчните структури в партията.
“Ако ГЕРБ не издигне кандидат за президент, значи са вдигнали белия флаг“, допълни той. Според Цветанов ГЕРБ е в тежка криза. „Ако сега има нови парламентарни избори, ГЕРБ ще има 280 000 гласа, наблюдава се огромно отдръпване от партията, заяви още той. Местният вот догодина ще бъде катастрофа за ГЕРБ. Много от техните кметове ще минат към инициативни комитети“, пророкува още Цветанов.
„Борисов не познава структурите, дори сега като обикаля страната. Обиден е начинът, по който представя новите ръководства на структурите“, каза още Цветанов. Необяснимо е и защо Борисов върна Влади Горанов, санкциониран по „Магнитски“.


Целия ФБ е залят с тролове от групите на точния с парите да го хвалят както да хвалят радев и всички прогресивни идоти! Всеки против тях се докладва масово наказания и какво ли не! сега с номера с агресията МВР шефа ще си реши проблема с това че масово вече ги ненавиждат а нищо чудно да почне не само да закрива профили през ГДБОП и фирмата за стандарти в ФБ а нищо чудно при призиви за протести и подкрепа на протести срещу тези терористи да почнат и да задържат по някакво странно обвинение! това ще се случи като вземат и прокуратурата! Че на дали сегашната прокуратура ще направи подобно нещо като вижда какви терористи са!
Всеки ден бизнесмени ходят при Борисов да се оплакват от пътя на копринката! Сами си го направиха сега искат помощ! помощ идва като се свали радевите терористи още тази зима! и както се говори по софия връщаме Борисов! тези са идиоти! и измамници!