“Единство, творчество и красота” – това демонстрира под чадъра на Пеевски и Борисов през последните 4 години Ивайло Мирчев – дясната ръка на Христо Иванов. Държим да отбележим, че Шиши от село Крушари сам публикува селфи с новата си визия в социалните мрежи. Ето как изглеждаше той преди четири години:

Очевидно упражненията с гюбеците в скута на Пеевски с мазните турски кафета са били истинско кардио и за героя от Росенец. На снимките отпреди 4 години се вижда поне 30 килограма разлика от онова тлъсто момче, търкалящо се като говедо в прахта на плаж Росенец и днешния фин левент с осанка на холивудска звезда.

На Росенец жълтопаветните корпулентници акостираха с гумена лодка в битка за тлъсто парче от баницата на ДПС, но изглежда са докопали нещо повече – черен хайвер, шампанско и рибай стек по 300 лева за 100 грама с десерти от чия, личи, соя и други здравословни продукти.
Едно е да нагъваш мазни банички по 2,50 лв от лафката, друго си е с козунаците на Линда Петкова по 70 лева за 500 грама.


„Пази боже, сляпо да прогледа!“
“А бедният роб търпи и ние
без срам, без укор, броиме време,
откак е в хомот нашата шия,
откак окови влачи народа,
броим и с вяра в туй скотско племе
чакаме и ний ред за свобода !“