След списъка Магнитски Влади Горанов ни вкара и в Еврозоната. Лидерът на „ДПС – Ново начало“ Делян Пеевски даде най-висока оценка за днешния конвергентен доклад и пред медиите в рамките на едноминутното си изявление посочи, че най-много за успеха е допринесъл Владислав Горанов. Пеевски и Горанов са санкционирани за корупция по Магнитски и са първите двама официално номинирани за корупция лауреати на САЩ и Великобритания в Еврозоната. Как Еврозоната ще приеме толкова овластени и богати политици, които нямат право да пипат банкови сметки и евро – това е загадка. чийто отговор тепърва ще разберем.
Успехът, по думите му, е на ГЕРБ, ДПС и подкрепящите властта партии.
„Лъжците и най-големият лъжец и шарлатанин няма да успеят. Днес всичко за тях свърши“, подчерта Пеевски. С това той вероятно визираше ПП – ДБ и неволния създател на Промяната Румен Радев.
„Заплахите за война, за безредици, за взривянане на ЕС“ той оставя като задача на компетентните институции.
Лидерът на „ДПС – Ново начало“ също така настоява веднага да се свалят имунитетите на депутатите от „Възраждане“ за погрома на централата на ЕК в София, тъй като времето на Костадинов свършило.


Наистина е отвратително, че Тиквата брани тия престъпници от Израждане, като не им гласува имунитетите.Цялата сган от копейки и цончовци е за затвора.