Tag: наркобарон

Живот ли бе да го опишеш на Боко и Шиши – от работа в бункера! Също като Пабло Ескобар

“Видял ли ме е някой в кафене, в ресторант, на курорт? Не ме е видял. От работа - вкъщи, и от вкъщи - на...