Най-важните новини с точния анализ!

Най-важните новини с точния анализ!

Ексклузивно:

НачалоБареков Без ЦензураBNEWS с 45 милиона четения! Бареков се закани: Следващият “На дувара” след...

BNEWS с 45 милиона четения! Бареков се закани: Следващият “На дувара” след Борисов ще е Пеевски!

Последвай Bnews.bg в

Ще издържи ли Пеевски 25 минутен разговор с мен, пита фронтменът на най-четената БГ медия в социалните мрежи BNEWS. Факт е, че всички медии – от независимите до кръга Капитал и тези от обръчите на Корпулентния, отразиха новината на Бареков и BNEWS, че Борисов потвърди за разговора, воден с Тръмп – младши и описан в официоза Уолстрийт джърнъл. Но защо Бареков трябваше да причаква Борисов пред дувара и да върши работата на всички медийни групи.

Три дни писах смс-и на Бойко Борисов и чаках някоя от трите “големи” телевизии да се задейства и да го покани за ексклузивно интерво по скандала Уолстрийтджърнъл гейт!
Три дни чаках Мадам В или Мадам Соня да се активират, обаче те бяха ангажирани с Росен Желязков, Сарафов и какво ще напише във фейса Делян Пеевски. Нито гък за Уолстрийтгейт в кафявите сайтове на Шишкото.

Аз съм свободен човек и неплатен от никого журналист и знам, че рейтингите са най-важното нещо и затова се чудех защо никой от телевизиите не търси най-важния събеседник по най-горещия скандал за корупция и лобизъм, който е на път да срине кочината с голямото Д.
Затова днес, след като Борисов не ми вдигна телефона, купих цвете за дъщеря му и отидох пред дома му в Банкя, за да видя дали няма да се появи, когато ме усети на улицата. На първото ми включване във фейсбука на лайф Борисов ми звънна на 15-та минута отнякъде и след кратка разправия по телефона, сам изяви желание да дойде и да говори. Довтаса доста бързо, толкова, че дори нямах време да заредя телефона и по средата на интервюто батерията падна, но нейсе.
Получи се интервю “На дувара” и май стана много по-яко и по-истинско от интервютата на Мадам В “По пантофи” с видни политици и олигарси навремето.

Старата лисица Борисов издържа теста и излезе да говори пред дувара, а колегата ми от БТВ Слави и дългогодишен шоумен на два пъти се скри като мишка.

Факт е, че всички медии – от независимите, до кръга Капитал и дори тези от корпулентните обръчи на Пеевски цитираха новината от Бареков и BNEWS – Борисов потвърди за разговора, който е водил с Доналд Тръмп – младши и описан от официоза Уолстрийт джърнъл.

Явно жанрът интерво На дувара потръгна при липса на други опции от въпроси тет а тет, освен тези в нюзкурниците на Парламента.
Следващият Дувар по регламент трябва да е с друг от петимата премиери – най-властният Пеевски. Пеевски говори точно по 55 секунди в курниците, Да видим дали ще успее да издържи 25 минути разговор на дувара, колкото издържа колегата му Борисов.

Когато фактите говорят и боговете на цензурата мълчат!

17 милиона влизания в личния ми профил, който качва уникално журналистическо съдържание на BNEWS.BG. Общо със страниците на медията над 45 милиона месечно!
45 000 000 ‼️ 45 М‼️Това показва вашата оценка, а другото е вятър и мъгла.

За да следите новините и коментарите в реално време, абонирайте се за нашите канали ето тук👇

8 Коментари

  1. Не знам на Бареков колко са му здрави нервите- но казвам-това е единственият, единствен сайт-в който не ми е цензуриран, или изтрит коментар!
    За което, независимо от разминаванията ми с неговите виждания и убеждения-признавам: Факт-което е достойно за уважение!

  2. ☞☠️🚀⛏️⚡♻️♦️☘️☣️☑️✅🔴❌ДC-мaфиятa в дeйcтвиe – Циганина-Дoнocниk Рамадан Аталай и Циганина-Mилициoнep Цветан Цветанов-Крадеца ПЕРЪT РУСКИ ПАРИ на про-путинската банка „Тройка Диалог“, част от „Сбербанк“-Россия, през общата си фирма „СЛ Груп“, чрез строителство на имоти и къщи в Сарафово, Несебър и по БГ-Чepнoмopиeтo❗ Coбcтвeницитe нa koмплekca „Пpивилидж фopт нokc“ в Eлeнитe бяxa ocвeтлeни в cxeмa зa пpaнe нa милиapди дoлapи нa Kpeмъл❗ „Пpивилидж фopт нokc“ e coбcтвeнocт нa „Kaпитaл фopт“ cъc cедaлищe в Coфия нa „Цapигpaдcko шoce“ 90❗ Cpeд coбcтвeницитe нa kaпитaлa ca тpимa pyckи гpaждaни, в тoвa чиcлo извecтния Игop Kykyй, ocвeтлeн kaтo чacт oт eвpoпeйckaтa пepaчницa нa kpeмълckи kaпитaли❗ Цигaнитe Paмaдaн, cинът мy Peвин и Крадеца-Цвeтaн ca истинските собственици на Юнион Ивкони, и ca чacт oт oбpъчитe нa ДПC-ГEPБ❌🔴👎👎👎❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️♻️⚡⛏️🚀☠️:➤ shorter.me/24ik9

    🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

    ☞☠️🚀⛏️⚡♻️♦️☘️☣️☑️✅🔴❌Тypчeeщият ce цигaнин oт ceлo Mъдpевo, Paди Бoриcoв Mиxaйлoв или Paмaдaн Бaйpaмoв Mycтaфoв, или Paмaдaн Бaйpaм Aтaлaй, e вcъщнocт ГНYCНИЯТ ДOНOCНИK нa ДC aгeнт Bepгил❗ Рамадан Аталай е Агент Вергил c вoдeщ oфицep Hиkoлaй Toдopoв❌🔴👎👎👎❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️♻️⚡⛏️🚀☠️:➤ goo.su/pzL0Y

    ☞☠️🚀⛏️⚡♻️♦️☘️☣️☑️✅🔴❌Цигaнckият kлaн Aтaлaй oт ceлo Mъдpeвo, чиятo иcтинcka фaмилия e Mycтaфoви, e бpънka oт oбpъчa нa Цигaнинa Дoгaн oт Дpъндaр❌🔴👎👎👎❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️♻️⚡⛏️🚀☠️:➤ ii1.su/5V77r

    ☞☠️🚀⛏️⚡♻️♦️☘️☣️☑️✅🔴❌ДC-мaфиятa в дeйcтвиe, cинът нa Paмaдaн Aтaлaй, Peвин Paмaдaн Aтaлaй e cвъpзaн okoлo 30 KPYПНИ фиpми и e чacт oт oбpъчa нa Цигaнинa Дoгaн oт Дpъндaр ❌🔴👎👎👎❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️♻️⚡⛏️🚀☠️:➤ ii1.su/vTS25

    ☞☠️🚀⛏️⚡♻️♦️☘️☣️☑️✅🔴❌„Юниoн Ивkoни” e oт oбpъчитe нa ДПC-ГEPБ, cъздaдeнa e в cъдpyжиe cъc cинa нa Paмaдaн Aтaлaй – Peвин Paмaдaн Aтaлaй и Цветан Цветанов-Крадеца ❌🔴👎👎👎❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️♻️⚡⛏️🚀☠️:➤ ii1.su/4EJgR

    ☞☠️🚀⛏️⚡♻️♦️☘️☣️☑️✅🔴❌До морето с Юнион Ивкони – хорор, ужас и безумие❌🔴👎👎👎❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️♻️⚡⛏️🚀☠️:➤ goo.su/KgE5u1f

    🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

    ☞☃️⛏️⚡♦️☣️☑️✅❌ ГEPБ OТKPAДНA и изнecе в чyжбинa 200-MИЛИAPДA-Д0ЛAPA, и ни въpнa във вpeмeтo нa милициoнep-тoтaлитapизмa. ГEPБ e милициoнepckият oтpяд нa БKП-ДC. Бокy е KPAДEЦ, И3HACИЛBAЧ и YБИEЦ❌❗❗❗✅☑️☣️♦️⚡☃️⛏️:➤ e.vg/HdWdLpxjT

    ☞⛏️⚡♦️☘️☣️☑️✅❌Д0ЛY МAФИЯTA❌❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️⚡⛏️:➤ e.vg/Wwuaxoaue

    ☞⛏️⚡♦️☣️☑️✅❌Д0ЛY MAHГAЛA-Бокy-Бългaроубиецa❌❗❗❗✅☑️☣️♦️⚡⛏️:➤ bitly.cx/xybVAt

    ☞⛏️⚡♦️☘️☣️☑️✅❌Д0ЛY MAHГAЛA-ДEБЛЯH ПPACEBCKИ❌❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️⚡⛏️:➤ bitly.cx/F8tI

    ☞☠️⛏️⚡♦️☘️☣️☑️✅🔴HA 0PЪЖИE HAP0ДE❗❗❗ ДA CMAЧKAME KЪPЛEЖИТЕ Бокy-Бългaроубиецa, Цигaнинa Kocтoв, ДEБEЛЯH-ПPACEBCKИ, Д0ГAH-C0П0ЛA, Гoцe Фoн Kлoзeт и ШAЙKИTE ИМ🔴❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️⚡⛏️☠️:➤ ii1.su/LfH4E

    ☞☠️⛏️⚡♦️☘️☣️☑️✅🔴❌Бeлeзници и 3ATB0P зa Изeдницитe-Фeoдaли-ВPАГ0ВЕ нa бългapckият нapoд❌🔴❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️⚡⛏️☠️:➤ ii1.su/Js4YR

    ☞☠️⛏️⚡♦️☘️☣️☑️✅🔴❌ЛИHЧ и Пyблични Ekзekyции нa БЪЛГAP0YБИЙЦИTE oт ДС-AБпФK-ПPACИЛ0T0❌🔴❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️⚡⛏️☠️:➤ ii1.su/xFN5p

    ➤▶️⚡♦️Случайни там горе няма, aбcолютнo вcичkи пoлитици, пoлицaи, пpokypopи, cъдии и kмeтoвe ca нacлeдници нa шyмkapитe-тepopиcти и ca oт ДC-БKП-Милициoнepo-AБпФK-Пpacилoтo❗❗❗♦️⚡:▶️➤ bitly.cx/rhbX

    ➤▶️☠️🚀⛏️⚡♻️♦️☘️☣️☑️✅🔴❌💩HЯMA П0-Д0ЛHA и П0-ГHYCHA TBAP от MAHГAЛ-Б0ПAДЖИЯ💩❌🔴👎👎👎❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️♻️⚡⛏️🚀☠️:▶️➤ e.vg/DufcTLyWU

    ➤▶️⛏️⚡♦️☘️☣️☑️✅Цялото милиционер-жидо-цигaн-ДС-АБпФК-Пpacилo, съсипало животите на милиони българи, до крак в ТРAПА и отгоре с БУЛДОЗЕРИТЕ❗❗❗✅☑️☣️☘️♦️⚡⛏️:▶️➤ e.vg/PImnSDSUh

    ➤▶️☀️♦️☀️♦️☀️♦️✅БЪЛГAPИЯ НA БЪЛГAPИTE❗❗❗✅♦️☀️♦️☀️♦️☀️:▶️➤ e.vg/PsJToBrcL

    ➤▶️☀️♦️☀️♦️☀️♦️✅БЪЛГAPИЯ 3A БЪЛГAPИTE❗❗❗✅♦️☀️♦️☀️♦️☀️:▶️➤ e.vg/jcFzAJKh

    🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵

    ☞⚡♦️♻️☣️☑️✅3a дa глeдaтe БE3ПP0БЛEMH0 БE3 PEKЛAMИ и БE3 PEГИCTPAЦИЯ видeaтa oт YОUTUBE e нaй-дoбpe пъpвo дa ги cвaлитe нa вaшият koмпютъp и oт тaм дa ги cтapтиpaтe. Bтopият нaчин e дa пoлзвaтe NL, DE или SP ПP0KCИ зa дa нe ви пpoвepявaт дaли cтe чoвek и дa ви kapaт дa влизaтe в пpoфилът cи. Tpeтият нaчин e дa cи инcтaлиpaтe пpoгpaмaтa mTube:➤ jmp.by/3DZ67DE и чpeз нeя дa глeдaтe БE3ПP0БЛEMH0, БE3 PEKЛAMИ и БE3 PEГИCTPAЦИЯ видeaтa oт YОUTUBE✅☑️☣️♻️♦️⚡
    ☞⚡♦️♻️☣️☑️✅3a дa глeдaтe БE3ПP0БЛEMH0 БE3 PEKЛAMИ и БE3 PEГИCTPAЦИЯ видeaтa oт RUТUВЕ e нaй-дoбpe пъpвo дa ги cвaлитe нa вaшият koмпютъp и oт тaм дa ги cтapтиpaтe✅☑️☣️♻️♦️⚡

    ☞☃️☣️♻️♦️✅☑️Фънkи зa ПEPHИШKИTE-И3P0ДИ-YБИЙЦИ Гaбpиeлa и Kpacимиp: Биx oбecил И3BEPГИTE☑️✅❗❗❗☣️♻️♦️☃️:➤ e.vg/xNGYYrYKr

    • Знам откъде идват посланията Ви!
      Получавам интуитивни знаци!
      Надявам се да се срещнем- там, където властва Нептун…
      Засега толкова.

  3. “Аз съм свободен човек и неплатен от никого журналист и знам, че рейтингите са най-важното нещо и затова се чудех защо никой от телевизиите не търси най-важния събеседник по най-горещия скандал за корупция и лобизъм, който е на път да срине кочината с голямото Д”

    Г-н Бареков-изключително много уважавам труда Ви!
    Но-наистина ли за Вас рейтингите са най-важни?
    А Истината?
    Къде остана?
    Забравихте ли “Аз съм Пътят, Истината и Животът”?
    Та-рейтингът, или истината?
    С което по никакъв начин не умаловажавам интелекта, уменията и труда Ви да висите по дъжд, студ и сняг където ви призове професията.
    И смирението.

  4. И 45 трилиона влизания и съответно 17 трилиона в личния му профил да има, това няма да превърне в журналист и журналистика това най- примитивно нещо от 1989 насам.И порносайтовете имат стотици пъти повече влизания от сайтовете на National geographic “ примерно, но това не значи, че не са точно порносайтове като тоя.

  5. Горилите, които се бият в гърдите, са и по-симпатични, и по-интелигентни от Бареков, който е толкова смешен, че чак думите не стигат.Изигра кючек пред Тиквата, окъпа го в цветя и рози, накара го да изглежда суперпич, направи най-голямата реклама, която някога Тиквата е получавал, и вдигна рейтинга на Тиквата, което ще се види от първата следваща анкета.Ако пък Шиши реши също да му даде интервю/макар че той има много по-изискан вкус и чувство за хигиена от Тиквата и не вярвам да се плаша баш с тоя интервюиращ/, то и Шиши само ще спечели много, защото на фона на Бареков дори Шиши ще изглежда като Далай лама.

    • Грешиш!
      Окъпване имаше-но не се получи!
      Буци няма грам идея, че 95% от българите го нареждат!
      На буци времето приключи!
      Слава Богу!
      Напълно заслужено-след като разсипа, разпродаде и разпарчатоса България, а накрая опита да продаде и потока- но Ердоган му дръпна големите крадливи уши!
      Щото той вече и с ушите краде!
      Шах и паника сред антибългарските мошеници!
      Сега се чудят на кой да го л@пнат!
      Но са тъпи! Затуй ще го д*хат!!!
      Буци е приключен! Скоро ще излезе на улицата-а там го чака Срет*н!
      Отмъщението е ястие…което се поднася студено…
      Ние ще чакаме…

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Въведете вашия коментар!
Въведете вашето име тук

spot_img

Последни

Foreign Affairs с тревога: Ако Европа не вземе мерки, Украйна няма да преживее зимата!

Foreign Affairs: Най-тежката зима в Украйна!С Донбас в опасност,...

Внимание в BNEWS: Пропадналият Борисов излъга здраво в НюзКурника на НС: Пеевски няма да вземе Лукойл!

BNEWS сме категорични: Който и българин да стане особен...

Извънредно в BNEWS! Румен Радев призова управляващите да назначат “особен управител” на Лукойл по стария закон!

Президентът допуска, че властта на Корпулентните може да има...

Светът на Запада при Тръмп рухва като мост в Китай! След BBC и Financial Times бе изобличен в лъжа от Лавров!

Сергей Лавров обясни как е била планирана втората среща...

Не пропускай

Foreign Affairs с тревога: Ако Европа не вземе мерки, Украйна няма да преживее зимата!

Foreign Affairs: Най-тежката зима в Украйна!С Донбас в опасност,...

Внимание в BNEWS: Пропадналият Борисов излъга здраво в НюзКурника на НС: Пеевски няма да вземе Лукойл!

BNEWS сме категорични: Който и българин да стане особен...

Извънредно в BNEWS! Румен Радев призова управляващите да назначат “особен управител” на Лукойл по стария закон!

Президентът допуска, че властта на Корпулентните може да има...

Светът на Запада при Тръмп рухва като мост в Китай! След BBC и Financial Times бе изобличен в лъжа от Лавров!

Сергей Лавров обясни как е била планирана втората среща...

Уникално! Президентьт се извини, вместо властта, на бизнеса за Бюджет 2026! (ВИДЕО)

Президентът Румен Радев отново постави на място абсолютно несъстоятелната...

Краят наближава: Тръмп иска от резолюциите на ООН за Украйна да отпадне “териториална цялост” и “руска окупация”!

Киев пост: Кризисна точка: Тръмп изоставя международния ред, основан...

Какъвто бетонът и асфалтът, такъв и бюджетът – глина! Изборите са най-късно през юни!

ЕвроБюджет 2026 е бетон. Стъпил на здрави основи върху...

Прочетете още

Foreign Affairs с тревога: Ако Европа не вземе мерки, Украйна няма да преживее зимата!

Foreign Affairs: Най-тежката зима в Украйна!С Донбас в опасност, Европа трябва да окаже натиск върху Русия сега! Време е Европа да премине от реторика към...

Внимание в BNEWS: Пропадналият Борисов излъга здраво в НюзКурника на НС: Пеевски няма да вземе Лукойл!

BNEWS сме категорични: Който и българин да стане особен управител на Рафинерията в Бургас, той ще бъде посочен от санкционирания от OFAC Пеевски. Призоваваме...

Извънредно в BNEWS! Румен Радев призова управляващите да назначат “особен управител” на Лукойл по стария закон!

Президентът допуска, че властта на Корпулентните може да има скрити цели в казуса с Лукойл. Това твърдим и ние от BNEWS от началото на...
Verified by MonsterInsights