НачалоБареков Без ЦензураС КОЙ точно ГЕРБ Борисов иска да се коалира с Румен Радев?

С КОЙ точно ГЕРБ Борисов иска да се коалира с Румен Радев?

Последвай Bnews.bg в

Борисов в тесен кръг разправял, че много искал коалиция с Радев.

С КОЙ ГЕРБ точно Борисов иска да се коалира с Румен Радев?
С този на успешните кметове на Бургас и Стара Загора, които все повече гравитират около Румен Радев, но няма да са в парламента, а скоро и в партията, или с онзи ГЕРБ – символът на корупцията с Иван Портних и санкционирания за корупция по закона Магнитски Влади Горанов?

С ГЕРБ на Пеевски или с ГЕРБ на Борисов? Доколко Радев може да вярва на клетвите на Борисов, че се е отвързал от Делян Пеевски, когато в листите на ГЕРБ е пълно с проксита на Пеевски. Някой от от тях, като Николай Нанков, Младен Маринов и Горанов, Борисов лично е гонил от кабинета си Борисов – 3 и от партията си за “връзки с Пеевски”. Публична тайна е, че дори любимецът на лелите в ГЕРБ Делян Добрев слуша повече Пеевски, отколкото Борисов.

Москва и Тръмп не вярват на сълзи, особено на крокодилски. Румен Радев също.

Ако Тръмп вярваше на крокодилските сълзи на лъжеца Пеевски отдавна да му е дал индулгенция по Магнитски, а то ще става още по – тегаво положението с Шишкото.
С този ГЕРБ и точно с тази парламентарна група на ГЕРБ проектът на Румен Радев няма как и не може да си позволи никаква колаборация, каквото и да ви говорят платените от Шишкото (с по 20 хиляди евро) говорещи глави по тв нюзкурниците.
Колаборация с този ГЕРБ би означавало хората на Румбата да седнат на една маса с Влади Горанов и другите санкционирани за корупция.
Колаборация с този ГЕРБ означава хората на Радев да седнат на една маса с хората на Борисов, които са се возили до Турция и Дубай и са си пили Дом Периньона в частните корупционни Фалкони на Пеевски, осветени от самия Румен Радев като президент на България.
Колаборация с този ГЕРБ означава самият Румен Радев, който се очерта като символ на борбата с корупцията, да седне на една маса с Пеевски, защото Пеевски държи ГЕРБ. Все едно сам да си сложи въжето на врата?!

Абсурд. Забравете. Самият Бойко Борисов, нито някой друг, освен Пеевски, не иска коалиционно правителство няколко месеца преди ключовите президентски избори.
Вариантите са само два.

Или Румен Радев взима 110-120 мандата и прави правителство на малцинството с миноритарно участие на ППДБ с 2-3 министри, но без официална коалиция.

Или безвластие, гарнирано с някакъв експертен кабинет до президентските избори 2 в 1 и евентуално избор на нов ВСС, ако Борисов и Пеевски имат под 80 мандата.

Ако съм на мястото на Румен Радев – без минимум 110-115 мандата не бих си мръднал пръстта да правя обречено правителство.
Всичко е в ръцете на българския народ и в неговото решение – дали да излезе да гласува масово на предстоящите избори, за да потопи купения и корпоративен вот за Пеевски и неговите проксита или да ходи за априлски гъби и да остави бъдещето си в ръцете на ромските барони и циганските махали!

Николай Бареков
Николай Бареков
Буден гражданин, журналист без цензура и борец за свобода на словото. Създател на БТВ и ТВ7.

За да следите новините и коментарите в реално време, абонирайте се за нашите канали ето тук👇

Прочетете още

Пълен разпад в ГЕРБ в Пловдив! Бивш зам.кмет и близък на Борисов нападна кмета “Коцето” и го обвини в некадърност и некомпетентност!

Близкият до Бойко Борисов бизнесмен Владимир Темелков, който напусна след изборите зам.кметското място в града, нападна яростно и брутално кмета от ГЕРБ Костадин Димитров...

“Бордът за мир” на Тръмп започва отначало, но без България в него!

Politico: „Мирният съвет“ на Тръмп в Кипър ще търси „нулиране“ и рестарт. „Мирният съвет“ на Доналд Тръмп за възстановяване на Газа ще се срещне...

Кои са “Недосегаемите”? КОЙ слага мантинелите и КОЙ притежава пътищата на България?

Ето накратко отговора на въпроса защо мантинелите в България убиват. Защото има монопол от 2-3 производителя на мантинелите, които сами пишат условията за обществените...

8 Коментари

  1. Бареков, пак много лъжеш.Кметовете Тодоров и Николов не са се одупили на мунчо.Тиквата ще им даде огромна власт – на конгреса през уикенда ще им направи специални позиции, за да ръководят ресурса на цялата партия.Вчера ГЕРБ изоставаше с 3% от мунчо, но това ще се променя, Тиквата е много по-голям изборджия от мунчо и с много повече акъл от него, колкото и да е гаден, поне от мунчо е много по- приемлив и в крайна сметка ще бие мунчо с фотофиниш.А иначе си абсолютно прав, че ако мунчо няма 115 депутати, трябва да връща мандата, за да не се осере нацяло, но мунчо е безкрайно тъп и ще направи точно това.

  2. Бареков, ОК, колаборация с Тиквата би била позорна за мунчо.Но още по-гнусно ще да е, ако мунчо седне да преговаря с Кокорчо, Свирчев, Божанов и цялата петроханска сган, която е много по-мразена от обществото от гербопитеците.Отделно че това ще закопае напълно простоидиотите, които осъждат мунчо за унизителната му позиция за Украйна, а се чифтосат с тоя путински плъх.мунчо няма полезен ход, той се завря в кенеф, от който излизане няма.А това, че неговата пачавра Демерджиев нарежда на МВР да арестува кметовете на Кърджали Джебел и Черноочене и че хунтата на Гюров слуша, ще отврати още повече народа от пуделите.Вчерашните резултати на Маркет линкс, по които ревнаха всички мунчопитеци, че били фалшиви, ще се повтарят от всички агенции и тия 20%, които не са решили за кого да гласуват, няма да изберат мунчо, ако го искаха, да са го избрали досега.

  3. Барек, нали мунчо със сигурност щеше да има 125 депутати и да управлява сам?Дори и ти загря, че без коалиция мунчо не може, но кой ще си даде гъза под наем на мунчо, за да го легитимира?Да,Тиквата иска коалиция с мунчо, ама иска той да е премиер, а мунчо да му е вице, което би било върховно чекиджийство.Нито Тиквата, нито Кокорчо, нито Копейкин няма да искат да са подлоги на мунчо, те ще играят за нови избори, на които мунчо ще е в киреча.Вече се започна позорът на мунчовата сбирщина от пачаври – видя се колко огромни изроди са спортистите Стойчев и Николов.Всички партии и всички медии са обявили война на мунчо и ще го разфасоват.

  4. Команда «Фас!»
    РОСЕН МИЛЕНОВ
    и №10 – ПП „Движение на непартийните кандидати“

  5. ППДБ педофили педераси спинозни! и венерическа секта 7 номер на изборите толкова процента ще има! В добрия случай с ала бала измама колективна с фигуранта радев и купуването на гласове! Това е в добрия случай! Иначе по надолу! радев нищо чудно да е след Пеевски което на този изплашен фигурант които от сега му е ясно провала ще му идва да си пръсне простата тиква! Но по забавно ще стане ако Пеевски което не е изключено да е направил е напълнил листата му от партия фигурант с спящи клетки заради алчноста на копринката да продава листата! И в един момент тази сбирщина на мистър кеш да се разцепи! точно в подходящ момент. За да има ако трябва нови избори където ала бала иззмамата ще е няма че няма да има машини! няма да има тяхно мвр техен премиер! И ще се измете всичко наазначено от тях не само от това служебно правителство но и което е пропуснато от предишното да махне! Този път този тумор ще се реже докрай! Каато няма да се пропуснат и назначенията по пътя на копринката при служебните правителства по пътя на копринката от рАДЕВ! преди промяната на конституцията!

  6. РАДЕВ фигуранта няма да има повече от 30 40 депутата стига си надувал процентите! И ппдб ще си видят провала педофилския скандал на педераси педофили унищожават не само ППДБ но и радев които докара тези педераси и педофили и спинозни! На следващите избори ако КС не касира тези заради незаконния премиер! Няма да е с ваше МВР НЯМА ДА Е С ВАШ премиер и тогава провала ви ще е много по грандиозен! ще си потънат като титаник колективно!

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Въведете вашия коментар!
Въведете вашето име тук

spot_img

Не пропускай

Мелони нападна Рюте, който натопи Италия пред Тръмп, че участвала във войната с Иран!

Рюте от НАТО даде объркана информация за участието на...

Докога ромският барон Пеевски ще ощетява бюджета и ще се шири в партиен имот за 40 милиона евро до Паметника на Апостола?!

Неслучайно сравнявам разпадналото се ДПС с фалиралата Лафка. Веригата...

Втори камион разкъса като сламка магистралните мантинели – последна поръчка на Желязков!

Мантинелите убийци - последна поръчка от сламения кабинет Желязков Втори...

Защо Пеевски и Борисов още се разхождат на свобода и чакат амнистия?!

Магистрала към морето - като море, Мантинели тънки като вестник, струващи...

Бюджет 2026 е Акция “Светлина” за правителството на Румен Радев

Бюджетът на първо четене С дефицит от 5,7% за първи...

Прочетете още

Пълен разпад в ГЕРБ в Пловдив! Бивш зам.кмет и близък на Борисов нападна кмета “Коцето” и го обвини в некадърност и некомпетентност!

Близкият до Бойко Борисов бизнесмен Владимир Темелков, който напусна след изборите зам.кметското място в града, нападна яростно и брутално кмета от ГЕРБ Костадин Димитров...

Кои са “Недосегаемите”? КОЙ слага мантинелите и КОЙ притежава пътищата на България?

Ето накратко отговора на въпроса защо мантинелите в България убиват. Защото има монопол от 2-3 производителя на мантинелите, които сами пишат условията за обществените...

Мантинели, асфалт, адвокат: Фабриката за убийства на пътната мафия!

О, спомняте ли си, госпожо, преди десетина години? Отляво надясно бившите собственици на ФК Левски - Николай Иванов - Ники Мантинелата, Иво Тонев - Агромах,...