Лъжец ли е Бойко Борисов?
Ако били изкарали до януари със сламения си премиер Желязков, нямало да се вдигнат цените! Хайде, бре, верно ли, Борисов?!

Отговорът е ясен, защото неговият сламен кабинет Желязков остана на власт чак до 19 февруари и носи отговорност за всичко, свързано с еврото. Понеже и много забравя, да напомним на Борисов, че цените по магазините започнаха да галопират нагоре още преди средата на миналата година и неговото и на Пеевски правителство не направи абсолютно нищо, за да спре тази инфлационно – ценова вакханалия, която след 1 януари се разрасна като лавина в ценови шок! Реакцията беше никаква, освен гол пиар и едно пътуване до Швейцария в последния им работен ден по поръчка на Пеевски, за да подпишат включването на България в Съвета на Тръмп, та белким им паднат санкциите за гранд корупция по Магнитски.
Бойко лъже и патологията му пречи въобще да се усети, че го прави.

