Теменужка Петкова като “Матросов на амбразурата”: Аз назначих Людмила Петкова, аз нося отговорност да не е бухалка!
Туш! И много смях! Бойко и каза, а тя го реши, а на Бойко му го каза Пеевски. Всичко е ясно като бял ден и като прани кюлоти XXXL на простора.

Няма как да я махне, след като Пеевски не дава. На всички е ясно, че това, което имаме е правителство на Пеевски с мандата на ГЕРБ (Борисов) и аз съм убеден, че в ДПС също са наясно и бяха наясно. Просто ДПС избраха и влязоха в кочината, за да имат механизми за възпиране на апетитите на Пеевски да се краде безогледно държавния ресурс и Новото начало да нараства експоденциално на обществени стероиди и изяждайки ДПС.
Само, че битката с Шишкото не може да се води с голи ръце, когато той е въоръжен с базука и до зъби с всякакви оръжия. За да има смисъл от участието си в това управление, ДПС трябва да поиска незабавно заместник министри във всички ключови министерства – регионално развитие, енергетика, земеделие, икономика, финанси, вътрешните и външните работи плюс областни управители там, където хората на Пеевски дерибействат най-много – Хасково, Кърджали, Благоевград…Без такъв ресурс ДПС няма никакъв шанс да спре или да освети нито една далавера на Пеевски в следващите месеци. Ако Борисов, който взима привидно еднолично решенията в правителството (след консултации с корпулентния си приятел) продължава да се прави на луд и да си ги прехвърля пинг понг с проф. Костадин Ангелов и Деница Сачева, ДПС трябва са обяви, че не подкрепя кабинета още преди обсъждането на бюджета в Парламента. Нека бюджетът покаже, че Пеевски управлява държавата със смокиновия лист “Борисов”, а не със смокиновия лист “ДПС”! И без това милиардитв от новия бюджет на държавата ще изтекат и потънат в корпулентните обръчи от фирми на Шишковците.
Ако тази агония за НЕучастието на ДПС в кабинета продължи още малко, цената ще бъде много висока – самото ДПС вече е положено на дръвника от Пеевски и Борисов и само от него зависи как ще свърши всичко това.


Тиквата, Прасето и Доган ядоха и пиха на една и съща софра. Скараха се за порциите.
Между Прасето и Сокола няма голяма разлика. Останалото са театри за пред електоратите им.
Колкото пое отговорност за поразиите в енергетиката като министър, толкова и сега. Калинката си е калинка за цял живот и винаги ще я пазят до като са на власт, ама след това….?!
Ако бяха нормални хора, изродите на агент Сава щяха да спрат да подкрепят тая гнусна сглобка.Но те са изроди, които знаят, че на нови избори няма да минат бариерата и такива бандити като ибрямов, Чакъров, Аталай и Кючук ще са подсъдими.Затова ще ближат топките на БайХ, ако ще и самият Шиши да стане вицепремиер.За ГЕРБ, ИТН и БСП е самоубийство да зависят от гласовете на тая сган АПС и ако държат тая мръсна сглобка, ще затънат до шия.Затова изхвърлянето на изродите на агент Сава от коалицията е жизненоважно за тях.АПС е чумата, която ще убие всички от тая сглобка.