Прожекторите на концерта на ColdPlay и Цветелина Янева в ромската махала Токайто в Пазарджик осветиха ВИП трибуните и разкриха страшна гледка на любовна изневяра.
Бойко Борисов изоставил електората на ГЕРБ вкъщи пред печката или в ръцете на купувачите на гласове от ДПС Ново начало Митко Галата от Монтана и Халил Летифов от Стара Загора и се гушнал в обятията на своята тайна любов Делян Пеевски!
Ами сега? Борисов удари дъното в морален и електорален план и трябва да измисли спешно някакви лъжи за пред герберите и пред мисирките, за да обясни това падение.
Или просто трябва да каже истината.
А истината боли. Борисов е дал МВР и Даниел Митов под наем на Делян Пеевски и МВР вече е част от ДПС – Ново Начало. Борисов е заложник и подставено лице на Делян Пеевски. С какво го държат Пеевски, Мирински и Сарафов, това можем само да го гадаем.
Борисов доброволно е сложил човек, държан от Пеевски за топките, за премиер.
Росен Желязков с неговия водопад е просто един Димитър Главчев номер 2.
Борисов е предал ключовете за ГЕРБ на Пеевски и отдавна го е “назначил” за изпълнителен директор на Партията, който да командва структурите по места и персонала от 16 етаж на НДК.
Борисов вече не кара никакъв влак, а се вози отзад във ВИП вагона до Ахмед Доган и до Спалния вагон, където лежи Слави Трифонов.
Скоро Пееески ще почне да ги изхвърля буквално в движение от влака – беглец право в канавките.
Боросов е в ролята на любовницата, хваната на калъп по телевизията пред очите на целия народ. Докога ще спазва банкянската тактика да отрича до последно, че е на калъп с Дебелото момче?
Борисов, признай си и ще ти олекне!
Борисов, признай си, че Пеевски превзе и твоята партия и еднолично управлява държавата!
Борисов, обади се на твоя приятел Слави Трифонов и двамата разкажете гнусната истина, че вече нямате парламентарни групи и Пеевски ви ползва като холограми, за да управлява държавата. Поискайте оставка на правителството Желязков и пратете сигнала SOS към единствената останала непленена институция на държавата Президенството, че демокрацията е в опасност и трябва да в спасяваме преди да в станало фатално късно и влакът да е заминал в бездната!
И се молете Румен Радев бързо да спретне екип от командоси, готови да участват в спасителната операция на влака – беглец с подивелия терорист – машинист в него!
Николай Бареков
Слави по стъпките на Борисов
Най-великата новина от изборите в Пазарджик не е кой е победил (знаехме го предварително), а кой се самоунищожава с историческа грация. ГЕРБ или ИТН?
И все пак, законодателните шамани на Слави, тези стожери мракобесието на българската политика, направиха епохален пробив – рекордните 330 гласа, или цял 1% подкрепа!
Да, за пръв път в историята, управляваща партия с вицепремиер и министри ще влезе в учебниците по политология като експеримент по самоубийство в реално време. Финалът на ИТН е като гледка от Титаник, където заедно с ГЕРБ се борят кой да грабне спасителните жилетки.
Иначе, изборната картина в Пазарджик е не просто смешна, а политически разтърсваща, защото показва докъде може да стигне една завладяна държава.
Валентин Тончев
Един цял град в България, като Пазарджик, на примоция струва 150 000 еврака. Колкото гарсониера в София.
Еми и аз да съм и аз ще купя, какво го плюете Пеевски? Евтини сме и толкова!
пАзар Джик, пАзар Джик!
евтин, като арпаджик!
Даниела Цонева
Феноменално! На 12 октомври 2025 г. в Пазарджик откриха най-голямото находище на Магнит в света. В мина „Огняново'“ рудата е с най-висока концентрация на редкоземния метал. На път за Египет Тръмп-старши ще се отбие в София – за среща с концесионера на магнитните залежи. Китай очаква падане на американските мита, България става Швейцария на Балканите.
Велизар Енчев
Ритат Борисов като мръсно коте. Партньорите му в кабинета.
Унижават го публично.
За тези, които винаги сме били критични към него, е разбираемо, ама за ортаците?
Слави Трифонов директно обяви, че през живота си Бойко не е прочел нито един законопроект.
Пеевски му отмъкна структурата в Пазарджик, барабар с водачката от ГЕРБ, и циганските махали.
И го прати шести.
Такова поругаване на мандатоносител от партньорите му, политологията не познава.
Бих накарал студентите да си запишат: „Как се гаври с коалиционен партньор и той си мълчи: анализ и дълбочинно изследване на човешкото достойнство в политическите му измерения на прогресивно пропадане (без резонанс)“.
Шегувам се.
Няма да им губя времето с драмите на Борисов.
Няма кой да му съчувства. Само за ядене на пуканки става вече.
Калоян Методиев


Снощи ме ебаха афганите на женския пазар и днес пак не съм на себе си.
Снощи ме ебаха афганите на женския пазар и днес пак не съм на себе си.
Снощи ме ебаха афганите на женския пазар и днес пак не съм на себе си.
Четете в ГЛАСОВЕ!
Споменаване на името на бившия премиер Бойко Борисов. Това е причината прокурорът Ивайло Занев и двама негови колеги да бъдат отстранени от разследването за магистрала „Хемус“. Това заяви обвинителят пред бТВ.
Името на Борисов дори не било споменато от самия прокурор, но въпреки това станало повод да се прецени, че той е предубеден и трябва да бъде отстранен. Тази преценка е направена от висшестоящ прокурор – Емилия Русинова, по онова време зам.-апелативен на София, а в момента временен шеф на Софийската градска прокуратура.
Нейното решение е обжалвано от Занев, но е потвърдено от прокурор от Върховната касационна прокуратура. Затова отстраненият подозира, че е имало натиск от най-високо ниво, например от главния прокурор Борислав Сарафов. Занев е подал сигнал до специалния прокурор Даниела Талева. Тя, естествено, не е съобщавала нищичко по темата. Откакто е на тази позиция, Талева няма нито едно съобщение по проверка или разследване.
Интервюто на Занев само по себе си е безпрецедентно събитие. Действащ прокурор да говори публично и да изразява съмнения за корупция сред колегите му и натиск от висшестоящи до вчера беше немислимо. По правило прокуратурата е единна и йерархична структура и подобно самоволни изпълнения не се допускат. Затова и няма да е учудващо, ако срещу този обвинител бъде образувано дисциплинарно или дори наказателно дело.
Подизпълнителя на подизпълнителя
Знаев е наблюдаващ прокурор по въпросното дело до края на 2023 г., т.е. около две години. Той изготвя само проект на обвинителен акт, който бе публикуван от организацията „Антикорупционен фонд“. Производството започна с полицейски обиски в офисите на няколко строителни фирми през 2021 г. След това МВР, тогава под ръководството на Бойко Рашков, обяви, че десетки милиони левове, платени авансово за строителството на магистрала „Хемус“, са билиизтеглени в кеш, изнесени в сакове и чували и са изчезнали.
В началото на това разследване единствен обвиняем бе бившият футболен съдия от Благоевград Борислав Колев. Той бе посочен като човекът, който е взимал парите и ги е носил в склад на строителна фирма в село близо до града. След това следите на кеша се губят.
Шиши ще изхвърля от вагона всички, но ако мунчо се осмели да направи партия не само ще го изхвърли, а първо ще го изяде целия.мунчо командос?!
От него и боклукчийско кошче не става.
изнервена съм, имам глисти.
Никога Тиквата и Слави няма да се чифтосат с урода мунчо, колкото и мунчовите ибрикчии да точат лиги.ГЕРБ ще си остане втора сила след ДПС и ще си управлява, Тиквата е наясно с това и ще бъде младши партньор на Шиши без възражения.Тези избори са знакови – Шиши показа на всички кой кара влака, разгроми пуделите и завря в канала ГЕРБ,а в Пазарджик няма да има путиноиди.Ивилина, въпреки че мастурбираше и сега излиза пак с някаква идиотщина, че Шиши бил дал победата на Шиши, е в кенефа и няма да има съветник, Копейкин и руди гела – също.
келеш „мунчо…“, умни хора ти казаха да се лекуваш, ти не слушаш.