Според вестник New York Post, двойката е използвала същата жена, която е родила и Закари през 2010 г.
Засега няма подробности около раждането на бебето, нито пък се знае неговият пол.
През ноември 2012 Елтън и Дейвид споделиха пред света, че очакват второ дете, но че никога няма да разкрият самоличността на жената, която ще го роди. Източник, близък до двойката, сподели:
„Елтън и Дейвид обичат тази дама като своя сестра, грижат се за нея и ще ѝ се чувстват длъжи цял живот. Естествено тя е била добре възнаградена за „услугата“ да им роди дете.“
65-годишният музикант сподели наскоро, че обожава ролята си на баща и, че съжалява, че е чакал толкова дълго, за да има дете.
Той каза: „Това е най-прекрасното нещо, което ми се е случвало. Съжалявам, че не го направих по-рано. Сега животът ми толкова се промени.
Всичко, което правя, е с мисълта за Закари. Той е великолепен и много общителен. Направо е черешката на тортата в нашия живот. Първото нещо, което правя всяка сутрин е да закусвам с него.“