Ивелин Михайлов наговори куп глупости и абсолютни врели некипели и фантасмагории пред журналистите в нюзкурника на Парламента зад гърба на човек, който доскоро го подкрепяше безрезервно в куп граждански акции срещу представители на властта. Включително и тъпотията как Бареков “бил имплементиран от Величие като агент, за да вземе интервю от Бойко Борисов, за да си пере той имиджа”. Всичко това Михайлов наговори на един дъх и със заучени фрази пред медиите вчера, докато част от тях се питаха КОЙ го е активирал да говори така.
Часове по – късно в на живо в ефира в предаването на Ивелин Николов, самият Ивелин Михайлов се обади, за да се обясни на няколко пъти лично пред Бареков, че се “пошегувал” с журналистите в всичките си приказки за интервюто на Бареков и обеща публично да го каже и в парламента. Бареков му заяви, че говори подли лъжи. Журналистът добави, че никога не е говорил с Михайлов за интервю с Борисов и за последно са се виждали 4 дни по-рано, за да се уговарят за нови граждански акции.
Подобно крайно неадекватно поведение от политик и парламентарист не може да се счита за приемливо, ако държи да го приемат насериозно. При други свои скандални изказвания преди време Михайлов употребяваше термина, че ги е сънувал, за да не бъде съден и да не му се търси сметка в последствие. Очевидно човекът е изнудван и посевен под тежък натиск заради разработките на ДАНС
и Прокуратурата срещу неговия бизнес и наложените му запори, коментираха в парламента изявите на лидера на Величие. Други напомниха, че Пеевски не удря лично враговете си и ползва проксита и маши за целта. В тази роля, волю неволю, влиза и Михайлов.
Тази тази негова излагация трудно може да бъде забравена, а паметливи напомнят, че връщането на Величие в парламента бе акт на справедливост, взет от КС, който е изцяло под контрола на Пеевски, но и обслужи неговите интереси за разбиване на мнозинството и един по-пъстър парламент.
КОЙ обслужи с шегите си Ивелин Михайлов? Приказките му, макар и шеги, съвпаднаха с позицията на ДБ срещу Бареков и на Веселина Томова, която е неформалният глас на Делян Пеевски. Толкова много съвпадения няма как да са случайни, особено в блатото на БГ политиката.
Възможно е Михайлов просто да си е вдигал акциите и да търси благоприятен изход от политиката и от безсмисления си престой в парламента, който дотук ще бъде (не)запомнен без смислено законотворчество и само със странни сънища и шеги в нзюкурниците на НС. Фактите сочат следното – това, че Бареков измъкна от Зайчарника Борисов, за да говори за скандала и да потвърди разговорите в Уолстрийтджърнъл, вкара скандала в мейнстрийма на медиите и не се хареса на Пеевски, на близките до Борисов ДБ-та и на …лидера на Величие. Ето ви видеата с лъжите, шегите и признанията на Ивелин Михайлов.
Преценете сами:


Моята истина, основаваща се на факти:
Досега г-н Бареков, въпреки, че не подкрепям политическата и идеологическа позиция, никога не е изтрил, или цензурирал мой коментар!
Когато става дума за личностни качества и принципи-те са отстоявани с факти и мъжка позиция! Независимо от различната ми гледна точка!
Не с лъжи и манипулации, основаващи се на схемаджийско, пожелателно, гадателско “мислене”, характерно за гуруто, известно като “сателита”.
Мишкуване, основаващо се на бълване на интриги!
В тази връзка-изразявам подкрепата си към бнюз, като пояснявам-че идеологията ми е различна!
Но-подкрепям ясното и принципно изразяване на позиция-независимо, че не “моята”!
Това е честно и мъжко поведение!
Достойно за уважение!
Успех!
💥ТОПСКАНДАЛ! 💥Ивелине, лъжецо, Борисов ли ни прати на “Хаяши”?!💥ПОДКАСТ „ФРОНТ ЗА ЛЕВА“ ЕПИЗОД 72💥
ФРОНТ ЗА ЛЕВА
19,8 хил. абонати
Разбирам, че коментарът ми няма да е приятен някому, но ще кажа, какво мисля. От влизането на „проекта“ „Величие“ в НС беше нарушено спокойствието на почти всички. Тези „безсмислени“ депутати са избрани от народа. Това НС ще бъде запомнено с най-много скандали, защото стана очеизвадно/за пръв път от много време, кой – кой е и с кого си партнира. Беше раздвижено блатото и зависимостите започнаха да се очертават. Връщайки се назад, през годините се ужасявам от това, как и колко сме лъгани, на първо място от т.н. „левица“, т.н.“демократични сили“ и създадената от немски фондации хидра, наречена ГЕРБ. „Величие“ разкриха измамата, наречена „избори“. Затова и нищо хубаво не се е случвало в България. Едни и същи лица дърпат конците, зад кулисите. Нашите корупционери работят с европейските и дружно ни грабят. Затова и Борисов си стои с „най-голямата партия“. А, дали е така? Кой да ти каже, като няма нито едни честни избори или анкета. Пак благодарение на „невнятниците“ от „Величие“ бе разбутано Информационно обслужване и от мен.Март 2026 г. ще бъде само, държавна институция. „Необразованите“ и нешлифовани активисти на „Величие“ показаха кражбите, сметищата и незаконното строителство, за което само се досещахме. Вкарвани им бяха „подводници“, но те търпеливо и спокойно ги осветиха. Веднага се сещам за поне трима, доста изявени и гласовити. Неслучайно и Костадинов е толкова невъздържан в обидите си към опозицията. Знаем, че Михайлов не е нито лъжец, нито фараон, нито мошеник. Той е просто неудобен и камъче в добре смазаната машина на убийците на България.
Напротив!
Като двукратен избирател на “виличията” твърдя, че многократно се отвратих от неадекватността на “вожда” им, лъжите му(които многократно видях в живите му предавания), поврътливостта му според обстановката, неадекватното му, некомпетентно поведение и най-вече-схемаджийско мислене и поведение!
Пълна липса на ясна позиция!
Поврътливост според ситуацията!
Много моля-не ме убеждавайте в противните Ви лъжи и внушения!
Това “лице” предаде избирателите си!
Недопустимо е прокуратурата да опъва чадър над измамите на Ивилина при толкова много доказателства срещу него и вместо да е в някой арест тоя да се пречи пред мисирките в НС.Преди всичко Ивилина е путиноид, който е на страната на дявола путлер срещу Украйна, и това е непростимо за всички, които истински обичат Украйна/то и Бареков е такъв, но той поне не е дупетат като Ивилина/.
Второ, той е престъпник с цели томове документи срещу него.Трето, беше набутан в НС само защото е подлога на мунчо.
Твоят коментар изчаква модерация
Проф. Румен Гечев за: Потъването на Франция и еврозоната, позорът на Борисов и Желязков
Отвъд Заглавията
38,1 хил. абонати
изпотрепете се гнусни опозиционери, докато водка Томова ви се хили с пръстче отзаТ. Да живей Украйна!
В сибир питиетата са охладени.
Пий до заранта!
Украйна ще живей- при двете си сестри, идиот!
В Русия!!!
Започна ли да ви светва за сателита-че се чуди на кой да се наведе?!
Шиши е прав-мишка!
Пълен тюрлю гювеч!
И патологичен лъжец!
Да му мислят лелките!
И понеже явно е крайно време да се задейства психиатрията-това е един от начините за въздействие на насилника над жертвата: например, лъже, омаловажава, възможно е и да прояви физическо насилие!
Усмихва се и казва-пошегувах се😂
Разбира се-не всеки е длъжен да е обучен и да има начин да ги разпознава!
Въпросът е-кога ще се въведат медицински критерии за допускане изобщо на лица за кандидатури в политиката!
Ако въведем такива-99% ще трябва да напуснат политическия терен!
Не е шега!
Изказвам лично мнение: далеч съм от мисълта, че “сателита” прави някакви гениални политически ходове. Тук става въпрос за политическо и геополитическо невежество, тъпанарщина, съчетана с алчност, егоизъм и комплексарщина.
Ако върнете назад някои от предаванията му в тубата-той сам си задава въпроса пред публиката: с кой би “работила”мърсула?
Това е достатъчно. За да си направите изводите.