Мишките се скриха по дупките, а някои плъхове скачат от кораба с цели пити мазно сиренце в лапичките си и гризкат, докато с плуване спасяват кожата.
Цяла София и Варна и запалени с поръчки и кеш строителни босове и ромски тартори издирват Иван Мирински – шефа на строителния бардак на Пеевски и Борисов, заради когото АПИ и ТОЛ системата са напълно източени и неработещи, а в МРРБ липсват три – четири милиарда от бюджета само за тази година.
Няма и да го намерят, освен ако новото правителство не пусне Бай Иван Очиларката за международно издирване. Това обаче е крайно съмнително да се случи, защото за тази работа трябва главен прокурор, а засега Шиши държи мача във ВСС и в Съдебната палата и прави отчаяни опити да сключи сделка с бъдещия главен прокурор, който ще реши съдбата му. Сделката, която шишкото разтръбил из София била – половината царство за един кон “Фалкон”, с който да избяга в Дубай и Мирински вързан на панделка, за да го отнесе заедно с Борисов. Пеевски предлагал и да предаде всички компромати за Бойко Борисов, за да лежи в затвора и за двамата.
Иван Мирински засега е пратен на изчакване в Испания и Португалия, където има множество имоти, повечето писани на негови роднини. Пеевски е пуснал на амбразурата Мирински от години и знае, че той първи ще го отнесе и затова го е скрил с еднопосочен билет поне за шест месеца.
Към Бай Иван за заслужен отдих през май и юни ще се присъедини и Хабиби Сарафов, който също има уникален имот в Испания, който е записал на името на свой роднина, а парите за имоти били спарени още при бутането на КТБ през 2014, когато прокурорите на Петьо Еврото играха главната роля.
В момента Пеевски се крие в луксозния си палат в Бояна заедно с Деса Атанасова – високо моралната съдийка от Конституционния съд, която Шиши забърса с Фалкона от ГЕРБ на Борисов.
За рупор Шишкото ползва варненската пияница Мадам В, през която лично съчинява и пуска пласменти кой бизнесмен е предал рухналата крепост на шишкото и е акостирал при новия център на властта. Пеевски се хвалел, че има накупени депутати във всички групи, но по-скоро разпадът ще е силен в ДПС и ГЕРБ.
Сега е време за оцеляване и Пеевски няма да жали нищо и никого, за да оцелее и пак да вдигне кочината.


Както се вижда ППДБ ще се избият взаимно! колко забавно само!
Къде отидоха гласовете от бизнесмените около Борисов ли?
Къде са му гласовете от бизнеса ли? наляха ги в хунтата на Радев! явно са се разбрали нещо по пътя на копринката! След 16 чеса фирми и техните работници семейства близки масово така гласуваха кординирано! Така може би го начука на ППДБ които ги пратиха в пета глуха от всичко във държавата а каква е мислеха! Сега нищо няма да зависи от тях! най вече на любимото им да рекетират изнудват с тяхни искания 😀
Даже преди малко радостин василев го каза че ГЕРБ са наляли странно в партията на радев няколко стотинн хиляди гласа! Това са или спящи клетки каквито има Пеевски или са е разбрал с пътя на копринката! Ще се види като им натиснат копчето да почнат да се разочароват през това време ще ги слухтят наблюдават каква дива корупция вършат! Менгемето за радев ще е брутално! ако издържи една година банкет трябва да направи вероятно ще е по малко!
Да Пеевски има спящи клетки във всички партии но най много при радев! Поне 30! А нищо чудно да си напазарува още! Радев трудно може би ще изкара и една година! Все пак като доиде решението на съда в ЕС че Гюров е незаконен премиер вярвайте всички ще се сетят че Гюров е незаконен премиер и изборите да се касират даже и ППДБ! които ще са изолирани от всичко! най вече от ВСС И избора на нов главен прокурор!