Кирил и Асен, известни като „Шарлатаните“ се появиха в един и същи час на различни места, за да мажат по скандала с откровенията им, който ги занули политически. Кирил, като по-лудичък от двамата пусна туит за либералите в туитър курника на ….английски, пълен с кухи фрази. При това от Виена и Братислава, където е избягал позорно при Конфуции на либералната Дълбока държава Иван Кръстев. Сега пак ще разчита да плашат Борисов с О’Браян и Магнитски, за да им даде властта доброзорно.

Както виждате сами, няма коментар по същество за лъжите, че Бойко е само медиен враг и как „ала-балата с Радев“ им спечелила изборите.
Асен Василев и Кирил Петков пред ЦСЗ, а скоро и в него.

Асен Василев е горд, че продава България по посолствата. Обещал го на празните площади
„На този запис няма нито една дума, зад която не бих застанал. Видях, че са изрязани мои изказвания за службите и администрацията. Това са думи, които съм казвал и на избирателите по площадите. Заставам зад тях“, категоричен бе Василев и нагло гледаше, като гладно теле преди да бозае от кравата, любимата си водеща Лора Крумова, докато замазаваше скандала със записите от Рудигейт. В тях Василев говори, че иска незаконни чистки на държавни служители в срок от 2 седмици и че ходи в „посолството“ да кадрува в българските спецслужби. Кокорчо обяснява и как ще държи имунитета на Борисов на трупчета, за да може онзи да му позволи да си разиграва коня в държавата. После Асен взе да замазва нацоналното предателство по послоствата.
„Наши хора начело на службите значи хора, на които имаме доверие. Одобрени от посолствата, се има предвид, че са одобрени от партньорски служби, както е определено в закона. Законът казва, че всичките ни служби трябва да работят с партньорските служби в ЕС и в НАТО. Те трябва да имат тяхното доверие, ако искаме да сме членове на тези съюзи“, каза Василев в курника на Лора.
„Това не е ли сваляне на гащите пред света?“, запита дори почудената от хасковската наглост Крумова.
„Само дето е записано в закона. Те трябва да си сътрудничат. Никой не одобрява“, каза Василев, абсолютно потъпквайки Конституцията на суверинитета на Република България.
„Ама вие казвате, че са одобрени“, каза Крумова.
„Не, казал съм „съгласувани“, контрира той.
„Ама аз съм слушала записа, вие слушал ли сте го, казвате „одобрени“. Не помните ли“, запита заядливо водещата, която го дава и пиар на ПеПетата.
Василев пък пак заяви, че помни да е казал „съгласувани“.
„Наши хора значи „хора, на които имаме доверие“. Ако се стигне дотам, че да се излъчват хора, които да управляват службите, това ще мине през МС, през парламент и ще се реши“, каза още Василев.
По думите му президентът е направил същото, но еднолично.
Изпирането на Борисов е нещо, от което се притесняваме. Ако имаме работещ съд и прокуратура, това няма да се случи. Трябва да се случи съдебната реформа“, каза още Василев.
„Пералнята не е политическата система, а съдебната система. Гешев не е лепилото между ПП и ГЕРБ. В петък видяхме колко много се направи в парламента за съдебната реформа. За тези промени се борим от 2015 година“, завърши той.