Водещият на късното телевизионно шоу „Real Time“ Бил Мар обяви създаването на нови награди от калибъра на Оскар и Еми. Така наречените награди „Кохонес“ (в превод бичи топки) ще се връчват всяка година на онези, дръзнали да се опълчат срещу културата на отхвърляне.
Така наречената Cancel Culture е част от наратива на крайните либерали в САЩ, с който се опитват да подменят ценностите и дневния ред на обществото в посока джендъризъм, фаворизиране на ЛГТБ общностите и заличаване на историческите факти, постиженията, религиите и естествената биология на човечеството. През последните десетилетия под диктовката на Дълбоката Държава Кенсъл кулурата наводни масмедиите, Холивуд, университетите и естаблишмента и шокира публиката с крайния си екстремизъм и неука безпардонност.
Идеята хрумнала на полулярния зад окена тв водещ, докато модерирал дискусия на тази тема в къщата на известен Холивудски продуцент, заедно с други знамености, и решил да я осъществи веднага, без помоща на други хора.
Първите носители на наградите включват президента на Университета „Корнел“, Марта Полак, за отхвърлянето на исканията на студентите за включване на предупреждения за чувствително съдържание в курсовете им, и веригата магазини Trader Joe’s, защото защитават етнически ориентираните имена на продуктите си.
Тед Сарандос, изпълнителен директор на Netflix, също бе отличен за начина, по който се справи с протестите на служителите срещу комедийните серии на Дейв Чапел. Последният удостоен с награда беше Бен Стилър, който отказа да се извини за острия си комедиен филм „Тропическа гръмотевица“.
Всеки от тях получи златна статуетка на висящи тестиси от бик, които Мар нарича „твърди месингови топки“. Защото нищо не крещи „смело опълчил се срещу културата на заклеймяването“ така, както трофей от мъжки гениталии, връчени от комик милионер.