Едно от лицата на групата Ice Cream – Малин, по-известен като Монти, е всестранно развит талант – от баскетболист, през рапър до режисьор.
В момента работи върху нов телевизионен сериал, който скоро трябва да е на екран. Подробностите за него обаче запазва в тайна, за да засили интригата и изненадата да е пълна.
„Стараем се да даваме всичко от себе си и сега готвим нов сериал,
на който още не мога да му издам името. Скоро ще се разбере, от март тръгва“, издаде Монти пред камерата на BLife.
Страстта му към тази професия дошла някак от само себе си. Първият клип, който измислил, бил този на Миро „Август е септември“, само че това видео било реализирано от друг. Съвсем сам обаче е режисирал видеа на Веси Бонева, на Графа „Невидим“, на Сантра, както и на групата си Ice Cream.
„Опитвам се да изразявам нещо, защото, като чуя една песен,
тя винаги ми създава определена емоция, която се опитвам да пресъздам с картини и видео. Оттам тръгна всичко и полека лека… Пък е и много пари да си наемаш режисьор и това върши добра работа за нашата група. Елена се грижи за стайлинга, Ice-а прави музика и се опитваме да затворим кръга“, обясни Монти пред BLife.