НачалоНюзКурникПеевски и Мадам В от Варна изкараха Първанов “педофил”, за да предупредят...

Пеевски и Мадам В от Варна изкараха Първанов “педофил”, за да предупредят Борисов какви записи от спалнята го чакат във войната с Шишкото!

Последвай Bnews.bg в

Един пример от днес за естеството на морала и мащабите на отчаянието на Делян Пеевски! И за това какво шоу предстои във войната му с Бойко Борисов.

Тази сутрин Шишкото пуснал запис в сайта на Мадам В от Варна, в който накрая двама си говорят, че Гоце Първанов бил …педофил, докато обсъждат Асен Василев. Гнус и дъно на дъната за Пеевски и за пияната баба от Афера. По-гнусното е, че е в сайта на оригиналната Мадам В на Пеевски – Валерия Велева, Шишкото пуснал същия този Първанов да го хвали. Виж долу на снимките.
Истината е, че пенсионерът Георги Първанов обслужва Пеевски, откакто напусна Дондуков 1, а сега за благодарност Дебелият Феномен го изкара “педофил” на дърти години.

Това показва манталитета на Шишкото – за него няма приятели, има само лични интереси. Сега, когато се саморазобличи като простак и профан пред цялата държава с голямо Д и потъва зверски, Шишкото е готов да завлече в тинята на дъното приятелите си и дори цялата държава. Опасен и отчаян, краят му започна и ще бъде фееричен, изпълнен с много фойерверки и лайняни конфети.
Това, което прави Пеевски в Афера не е никак случайно и не е насочено срещу Асен Василев. Това е предупреждение срещу друг приятел на Първанов Бойко Борисов. Това е артилерийска подготовка на Шишкото и неговите лайномети за започналата война с лидера на ГЕРБ!

След като изкара приятеля си Гоце педофил и прати камерите на БТВ са ровят в Сараите за “златото” на Доган, смятайте Пеевски какво ни е приготвил за Мата Хари и спалнята на приятеля си Бойко Борисов. Черешката на Свинската торта с няколко дебели блата с компромати.

Пеевски пусна снимките от спалнята на Борисов


Затова така Баце трепери в Зайчарника. Аз лично нямам съмнение, даже съм 100% сигурен, че посетителките в будоара на Борисов са снимали клипчета по поръчка на Пеевски. Именно Шишкото захрани Мадам В от Варна с клиповете и снимките с кюлците и голия задник на Борисов от спалнята в Бояна. Тогава го направи в отговор на това, че Борисов го бутна лично в Магнитски, за да отърве собствената си кожа. “Най-доброто” от войната Пеевски – Борисов предстои. Запушете нос и пригответе пуканките. Преди време Пеевски каза, ако не ме приемете за главатар, ще унищожа България и ще я направя пустиня. Сега започна със спирането на водата и унищожаването на язовирите. Болен, сбъркан човек. Безполов нерез.

Зоя Деянова, главен редактор на бившия флагман “Седмичен Труд”:

Днес всички чухме как Пеевски знае какви интимни неща е правил Асен Василев с пенюар.
Аз съм жена на 70-80 години, дет викаше един герой на Вазов от „Чичовци“, но въпреки тая преклонна възраст поне от 40 години не помня някоя жена, или нейно подобие, да се е обличала с такава дреха у дома.
Освен, ако Шиши не помни като малък как майка му се е шибала с ДС-другари за кариера.
Детските спомени са незабравими…
По-скоро да бе казал за Кокорчо нещо от садо-мазо атрибутите, че да повярваме на записите му…

Пеевски, Езекиев и фабриката за кал (Афера, ПИК и т.н.)

автор Илиян Василев:

Пеевски, Езекиев и фабриката за кал. Някой разтовари поредния компромат във варнеското депо за медийни отпадъци – Афера.

Когато ДПС и Деляян Пеевски се почувстват застрашени, винаги се активира една и съща машина – отделът за мръсни медийни поръчки. Последният епизод от този сериал е появата на Павел Езекиев, който започна да излива лична жлъч срещу Асен Василев пред поръчкова медия. Формулата е позната: няма факти, няма документи, само едно варненско „една жена каза“ – този път в мъжки вариант.

Направих усилието да изслушам записа. Това, което звучи, не е свидетелство, а психотерапия на човек, който не може да преглътне собствената си неудовлетвореност и откровена завист спрямо постигнатото от Асен. Езекиев сам е опитвал да прави политическа кариера, но неуспешно и изглежда текущата ме неизвестност поражда тази завист.

Сега има златен шанс да компенсира – като говорител в нечия чужда кауза. И тази кауза се казва Пеевски.

Юридически казус тук няма. Нула. За това и прибягват до медиен каломет.

Каквито и претенции да е имало, те са изчистени по напълно нормалния начин – чрез съдебно споразумение. Парите са платени, подписите са сложени, договореностите – задължителни за двете страни. Но тъй като това не са пари на Езекиев, а на инвеститори за които работи и те са били удовлетворени от сделката, той е останал с личното си желание за мъст.

Винаги в бизнес могат да възникнат противоречия и спорове. Като не можеш да ги решиш, отиваш в съд. Но при това пазиш добрите отношения, защото е въпрос на бизнес репутация. Това е стандартна практика. Ако пак се чувстваш ощетен, отиваш пак на съд. Но когато си подписал, че нямаш повече претенции, играта приключва. „Пито – платено“. Всичко друго е дребна саморазправа.

И тук идва най-стряскащото – мутренският манталитет. По собствено признание Езекиев и негови „приятели“ са ходили да търсят Асен на хасковския му адрес. Резултатът: майката на Асен, уплашена от тази показна демонстрация, скача от втория етаж. Какво е това, ако не чиста форма на мутренски натиск и сплашване? И кой нормален човек днес вярва, че с подобни похвати може да „си търсиш правата“? След като въпросът си е решен по съдебен път. Или намерението е било друго – да рекетираш като получиш лично нещо, което да не споделиш с „партньорите“.

Всичко друго е опит за извънсъдебна разправа – белег, характерен за 90-те, когато мутрите заместваха държавата.

Езекиев вероятно се чувства защитен под чадъра на Пеевски. Но се лъже. Историята е пълна с „защитени“ лица, които накрая остават сами, употребени и изхвърлени. Той вече е превърнат в поредния удобен инструмент, в поредната „Диана Дамянова“ – човек със засегнато его, готов да участва в мръсни кампании срещу „бивши“ политически партньори или клиенти.

Но ефектът е обратен.

Колкото повече Пеевски изважда подобни „свидетели“, толкова повече сам се уличава като организатор на фабрика за кал. И колкото повече Езекиев говори за психически диагнози и поставя лични диагнози, толкова повече атакуващият изглежда не като разобличител, а като клеветник, готов за съдебна зала.

Истинският проблем е, че този стил на политика – на очерняне, на медийни поръчки, на измислени сюжети – вече не работи. В 90-те може би работеше. Днес само излага поръчителя. Защото едно е сигурно: на калта винаги ѝ личи откъде идва.

Заключението е просто: Асен Василев не губи от тази атака – изписват му вежди – губи Пеевски. Защото има нива на мръсотия, които не оклеветяват жертвата, а само този, който я хвърля.

Мария Алексиева
Мария Алексиева
Мария Алексиева е журналист с над 15 години опит в разследващата и социалната тематика. Кариерата ѝ започва през 2008 г. като репортер в регионална телевизия, а по-късно се специализира в политическите разследвания и документални репортажи. През годините работи по десетки ключови теми, свързани с обществен интерес и прозрачност. През 2021 г. Мария се присъединява към bnews.bg, където и до днес е част от екипа на разследващите журналисти.

За да следите новините и коментарите в реално време, абонирайте се за нашите канали ето тук👇

Прочетете още

Политико: Защо Владимир Путин е най-големият победител от войната в Иран!

Американско-израелските удари в Близкия изток повишиха цената на петрола, засилвайки способността на Кремъл да финансира военната си кампания. Руският президент Владимир Путин влезе в новата...

Златната тоалетна в Кочината няма да го спаси: Кошаревски или Пеевски свидетели прати Сарафов на Кьовеши?

Проблемът на Пеевски идва не от Петьо Еврото и от това, че съсипа и окраде българите, а защото краде парите (Еврото) на европейските данъкоплатци...

Разпадът в НКЖИ започнал със схема за милиони за сделка за лъскав хотел между Пеевски и Вичо Касичката!

Кое е общото между полагането и кражбата на ЖП линии и лъскав хотел на първа линия между Златни пясъци и Варна? Черната каса на властта...

4 Коментари

  1. Оная дърта гивиндия Зоя Деянова, путинска въшка,която намесва майката на Шиши, ли е пример за морал?Точно Кокорчо и Кирчо ли са моралните?Ами мунчо, който назначи Деса метреса на две заплати – нещо по-аморално има ли?

  2. никой не го е еня, чия майка с кои, какво е правила.
    Важното е, че женицата, има къща в Дубай и не само там и, че е оправна.
    А ние обикновените, броиме левчета и си стоим в къщи, сякаш медали затова раздават.

  3. АФЕРА КАТО „ХАЯШИ“ БИ СЪБОРИЛА И АФРИКАНСКА ВОЕННА ХУНТА, НО ТУК В ЕВРОПЕЙСКА БЪЛГАРИЯ НА ЦЕННОСТИТЕ, ВЪРХОВЕНСТВОТО НА ЗАКОНА, ДЕМОКРАЦИЯТА И СВОБОДАТА НА СЛОВОТО, НЯМА НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ!

    На подобен мегаскандал нямаше да устои нито едно от доста наглите и безочливи евролиберални правителства из ЕС, но Желязков е стабилен – даже разяснява как бил получил „доверие“ онзи ден в НС.

    Дори и в Латинска Америка, ако на бял свят изплува хотел на съпругата на премиера за 50-тина милиона, с водопад, който се намира в сърцето на столичен парк, ще последва скандал и оставка.

    Навсякъде по света това щеше да се е превърнало във водеща тема и нямаше да слезе от дневния ред на обществото, докато всичко около премиера и инвестициите му не бъде детайлно разнищено. У нас навсякъде надничат жалки страхливци и конюнктурни фигурки, които не смеят да шукнат, за да не загубят това, до което по някакъв начин са се докопали.

    Никой реално не иска избори и Желязков е някаква свещена крава за всички.

    В БълХария проблеми няма и това не тревожи почти никого, няма журналисти, липсват и кой знае колко възмутени политици и граждани. Тук вече до такава степен сме свикнали с това, че не ни прави особено впечатление – то си е в реда на нещата. Накрал си е човекът и си строи, какво искате от него? Постройте си и вие…

    Няма медии да го питат, няма прокуратура и служби, а още по-малко истински опозиционери, които буквално да разкостят Желязков с въпроси и да го подложат на публичен линч, докато не даде обяснения и не бъде свален, или по-точно катапултиран от всички публични постове, които заема.

    „Хаяши“ трябваше да е в центъра на парламентарните дебати по време на вота на недоверие, но не би. Всички си мълчат като риби, омертата е толкова силна и непробиваема, че каквото и да стане, ще бъде удавено в цензура и тишина! В една наистина демократична и правова държава цяла тумба журналисти щеше да преследва Желязков с един единствен въпрос: „ОТКЪДЕ, Г-Н ПРЕМИЕР?“

    Европейска България е мит! Трагедията е, че сме напълно лишени от елементарно достойнство като народ и от каквато и да било социална и политическа чувствителност. Затова и ще си правят с нас каквото им скимне. Живеем в корупционно блато и май така си ни харесва.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Въведете вашия коментар!
Въведете вашето име тук

spot_img

Последни

Политико: Защо Владимир Путин е най-големият победител от войната в Иран!

Американско-израелските удари в Близкия изток повишиха цената на петрола,...

Топ прогноза: Радев печели с вълната 40%! Триото “Баце, Шиши и Таки” се разпада с война!!

Дотук Румен Радев и неговата ПБ - Прогресивна България,...

Не пропускай

Политико: Защо Владимир Путин е най-големият победител от войната в Иран!

Американско-израелските удари в Близкия изток повишиха цената на петрола,...

Топ прогноза: Радев печели с вълната 40%! Триото “Баце, Шиши и Таки” се разпада с война!!

Дотук Румен Радев и неговата ПБ - Прогресивна България,...

Заради войната в Иран Русия ще спасява японската автомобилна индустрия!

Bloomberg: Войната в Иран принуди японските доставчици на авточасти...

Румен Радев: Излъгаха за Еврото миналата година, а сега лъжат за войната в Иран!

Единствената останала опозиция Румен Радев извади на светло лъжите...

Румен Радев: Няма да се крия като някои от дивана! Ще бъда в листите и в парламента!

Днес бъдещият сигурен премиер и победител в изборите на...

Прочетете още

Политико: Защо Владимир Путин е най-големият победител от войната в Иран!

Американско-израелските удари в Близкия изток повишиха цената на петрола, засилвайки способността на Кремъл да финансира военната си кампания. Руският президент Владимир Путин влезе в новата...

Златната тоалетна в Кочината няма да го спаси: Кошаревски или Пеевски свидетели прати Сарафов на Кьовеши?

Проблемът на Пеевски идва не от Петьо Еврото и от това, че съсипа и окраде българите, а защото краде парите (Еврото) на европейските данъкоплатци...

Разпадът в НКЖИ започнал със схема за милиони за сделка за лъскав хотел между Пеевски и Вичо Касичката!

Кое е общото между полагането и кражбата на ЖП линии и лъскав хотел на първа линия между Златни пясъци и Варна? Черната каса на властта...