След като подаде оставка преди повече от един месец след небивали протести от стотици хиляди българи по площадите на България проваленият кабинет на сламения премиер на Пеевски и Борисов Желязков, направи следното с дългосрочни последствия за бъдещето на България:
- Вкара България в т.н. Коалиция на желаещите да воюват в Украйна срещу Русия.
- Подписа договара на ЕС с Меркосур, който съсипва българското Земеделие с евтина селскостопанска продукция с ГМО от Южна Америка.
- Вкара България в Частното ООН на Тръмп – без да пита Народното събрание и за да изкара корумпирания олигарх Делян Пеевски от списъка Магнитски, което няма как да се случи, докато Шишкото е жив.
Сами по себе си това са безсмислени и противоречиви действия, отричащи се едно с друго, но само с една цел – да вадят крадеца Пеевски от Магнитски, за да продължи да краде парите на народа в нови Сглобки.
- Продължава да строи и ремонтира незаконно дадения на Пеевските наркотрафиканти от Новото начало на ромския барон Делян Пеевски огромен държавен палат на улица Врабча – на пъпа на столицата срещу Паметника на Апостола, където Васил Левски е обесен.
Всички тези действия нямат за цел укрепване на държавността, а служат за частните интереси на лицето Делян Пеевски, откраднало, завладяло и опаковало държавата. Всичко в името на Човека, а даже знаем и името на човека. Колкото и поръчкови и изпиращи дъха 3 часови интервюта да даде Борисов пред Прокопиева и Дачков, няма как да скрие истината, че е слуга и заложник на Пеевски заедно с жалката си партия, с Влади Горанов и с Хаяши сан, който открадна огромен парцел общинска земя на центъра на София в Борисовата градина, докато беше главен секретар на Общината. И построи японски хотел с изкуствен водопад на нея.
Връх на парвенющината в архитектурата и политиката.
За този един месец Свинята и Тиквата си гарантираха брутална загуба на изборите и изправяне на подсъдимата скамейка, когато дойде новата власт и смени ВСС и подлогата им Сарафов. На изборите никой няма да гласува ЗА опозицията на Пеевски, а ПРОТИВ Свинята.
Каквото повикало, такова и се обадило. Всяко позорно управление заслужава позорен край.


Бареков, твърдеше, че в понеделни/вторник сараф0ф ще подаде оставка. Днес сме в края на петъчния ден. Пак ли фалшиви „новини“?!
Шиши облиза топките не на кой и да е, а на самия зет на тръмпанзето Джаред Кушнер, с което си купи индулгенция и сега ще е любимец на дъртата маймуна Тръмп, който няма да забрави и че мунчо игра курвенски с него и му скри поканата.
Тиквата е слуга и заложник на Шиши, а не на мунчо, затова е поносим, макар че винаги се е опитвал и с мунчо да се чифтосва.
Тоя пак ли бълнува?За да се смени ВСС, мунчо трябва да има 160 депутати, а той ще има 60.А Шиши така го начука на мунчо до сливиците с частното ООН на Тръмп, че и 60 може да няма.