Румен Радев удари лошо изпадналите в международна изолация управляващи. Президентът прие дясната ръка на Виктор Орбан, за да си говорят за общия им приятел Доналд Тръмп, докато никой по света не вдига телефона ни на Борисов, ни на Желязков, а Пеевски е в международен изолатор. Вместо да се види с външния министър или премиера, Петер Сиярто избра компанията на Румен Радев.
Пеевският сайт Епицентър на Мадам В веднага озлобя, че Радев и Сиярто договарят съдбата на Лукойл. Може и така да е и то за добро – Пеевски иска да открадне Рафинерията и да се пазари за санкциите си по Магнитски, а Радев си говори директно с Тръмп – също като Виктор Орбан.
Ето какво сподели държавният глава за срещата си с външния министър на Унгария:
Възстановяването на мира в Европа със средствата на дипломацията е първостепенна задача на ЕС и единствената възможност за устойчиво гарантиране на сигурността и стабилността на Стария континент. Необходими са системни действия на ЕС за укрепване на конкурентоспособността на Европа, както и на социалната и икономическата стабилност на съюза.
Заедно с министъра на външните работи на Унгария Szijjártó Péter обсъдихме перспективите на Европа за справяне с предизвикателствата, пред които е изправена, както и съвместните действия на България и Унгария за разширяване на регионалната свързаност, така че да се гарантира надеждността на веригите на доставки и транзита на енергийни ресурси.
Обсъдихме и резултатите от наскоро провелата се среща на министър-председателя на Унгария Виктор Орбан с президента на САЩ Доналд Тръмп, която също открива много възможности за сътрудничество.

Коментар на Недялко Недялков:
Радев – със Сиярто, Костадин Костадинов – с Медведев. А Бойко – с Теменужка Петкова, докато чака Иван Мирински да му спусне опорките. Това е положението.
Сиярто е дясната ръка на Виктор Орбан, най-силния европейски политик днес, фаворита на САЩ и Доналд Тръмп.


Управляват ни слуги, влачат ни към пропастта
България 24
66,7 хил. абонати
Проф. Румен Гечев остро нападна управлението на страната, като посочи, че политическите кретени, които са начело на държавата вероятно ще ни оставят без бензин и дизел съвсем скоро. Професорът изобличи и лъжите на Борисов за списъка Магнитски и разтълкува посланието в прессъобщението на посолството на Великобритания у нас. „Русия няма да спре, докато не вземе Одеса и не отреже Украйна от Черноморието“, твърди проф. Гечев.
Нидялко прави пак свирки на путинския червей Копейкин.Колкото и да мразя Насо Фритюрника, стискам му палци да осъди Капута Недодялко, да му отмъкне 60 бона и да го прати да пасе, защото тоя изрод вече не се трае.
мунчо в затвора! , разкажи ни за ебането ти с баба Веса от Афера Пеевска!
Днес мунчо беше още по-жалък от обикновено – не само че депутатите на два пъти го завряха в гъза на Деса с отхвърлянето на ветото му за Лукойл и със забраната да прави цигании с шкодата си, а и с факта, че от ДАТО направо го онодяха задна прашка – разкриха мръсните му номера с орбанските изроди.Шиши чрез своите хора в ДАТО направи на обикновена пачавра мунчо, като показа как тая служба вече държи на каишка мунчо.