Най-четената медия в социалните мрежи с 11 милиона четения – BNEWS отново единствена и първа каза истината в държавата. Има война между Пеевски и Борисов, както и между Пеевски и Таки. Дали не е дошло време Баце и Таки да се обединят срещу Шиши и да хванат тръбите срещу неговите бухалки?!
Днес рано сутрин бившият шофьор на Таки и политически анализатор в ГЕРБ бе пратен дневален дежурен по нюзкурник не в един, а в цели два нюзкурника – първо по БТВ, после по Нова Нюз. Голям зор ще да е било да се изпрати важно послание целенасочено към някого, не към цялото общество, защото човекът няма такова влияние, дори обратното.

Георги Харизанов, известен като Жоро Тръбата заради нарязаните за скрап Напоителни системи, хвана тръбата и мощно удари два пъти по Шишкото.
Първо Жорката удари Дебелото заради Благомир Коцев и заяви, че арестът е абсурден и незаконен. И ако си помислите, че това е арестантска солидарност, то Жоро замахна и втори пър с тръбата и удари Пеевски право по Тиквата – за трансферите на разни дерибеи от ГЕРБ в посока Новото начало на Шишкото.
Тук Харизанов бе още по-краен и си каза очеизвадното – че Пеевски си купува любов и гласове за изборите с държавни пари. Викат му “корупция” и “търговия с влияние”.
Това въобще не е случайно и потвърждава абсолютно тиражираното в BNEWS до момента – за задкулисна война или война под масата между Борисов и Пеевски и за мафиотската война между Шиши и Таки.
Жоро Харизанов е човек и на двамата и от малкото говорещи глави на Борисов, които не са и слуги на Пеевски.
Гневът на Борисов е абсолютно обясним, след като Пеевски му открадна областния управител на Разград и посяга да му вземе цялата партия. Понеже Борисов не е от смелите, праща Харизанов да размаха тръбата по телевизията. Но понеже и Харизанов не е баш героично настроен, за да скача на Пеевски току така, зад него се вижда и дългата ръка на Таки. Няма бивши служители на Таки и не е изключено Тръбата да бие по Пеевски и от негово име. Ако е вярно, че Таки е под домашен арест в резиденцията си в Дубай, то е много, много ввроятно Пеевски да се е огледал и в неговия бизнес, а той е сериозна работа. Особено след като вече е ясно, че бъдещето на Пеевски е по – скоро на мафиотски бос, отколкото на политик след червените картони от Брюксел и Вашингтон.
Появата днес на Харизанов наистина заслужава внимание от тази гледна точка. Борисов и Таки предупреждават Дебелото да се сапикяса преди да хванат лично те двамата тръбите. Възможно ли е временните успехи на Пеевски в Сглобката и с кабинетите на Главчев и Желязков пак да са му размътили мозъка и да се самозабравил дотам, че да опита да нападне Борисов и Таки едновременно?!
Съвсем реално е за тези, които го познават добре. Пеевски няма как да оцелее срещу целия свят, ако не завладее цялата държава, а това може да стане институционално и на улицата само през труповете на Борисов и Таки. Пеевски, обаче, е много класи под Борисов като политик и понеже е мамино детенце със сребърна лъжица в уста е същински мафиот – лилипут в сравнение с чистокръвния гангстер от кв. Люлин.
Пеевски прави голяма грешка, ако си мисли, че изсипвайки няколко милиона за сайта на Борисов приятел, си купува и приятелство. Справка: водопадът на Росен Желязков.
Дачков сравни Борисов със стария Дон Корлеоне в градината с доматите, а Пеевски от глупост сравни себе си с убития в Щатите със снайпер Чарли Кърк.
Може да се окажат съвсем прави, ако младият Дон Корлеоне в Дубай действа решително и вземе нещата в своите ръце.


Нов шедьовър на най-четената медия в социалните мрежи с 1 милиард читатели – Таки щял да заколи Шиши.Подозирам, че и някой психично здрав човек вярва на фентъзитата тук, а не само дебили, инфантили и кретени, но не съм все пак напълно сигурен.Всъщност ще призная авторите наистина за гении, ако в специален материал запознаят стотиците милиони с това какъв е съставът на отпадъчните продукти на храносмилателната система на Шиши, колко пъти на ден той ходи по нужда и колко сантиметра е пенисът му, в случай че има такъв.