НачалоАнализиПеевски обяви, че пенсионира Бойко Борисов и ще прави сам държава Деляналалаленд!

Пеевски обяви, че пенсионира Бойко Борисов и ще прави сам държава Деляналалаленд!

Последвай Bnews.bg в

Пеевски щял да прави Държава с главно Д или като Делян, както вече го подигравате всички в мрежата – той стана посмешище за цял народ. Всъщност, Държавата Шишкото вече я направи по свой образ и подобие – след 15 години корупционни усилия и 2 години еднолична власт – Кочина, а не държава.

Държава не с главно Б като България, а с главно Д като Деляналалаленд!

Как ли се чувства Бойко Борисов след това изречение на Шишкото: “Аз ще правА държава с главно Д!”?? Защо не е с главно Б като България или като Бойко? И защо “ще правА” или “правя”, а не “ще правим”?

Защото Пеевски пенсионира днес Бойко Борисов с думите си. Вчера Пеевски обяви, че правителството е негово, а днес пред ПеПетата и пред цяла България, гледала ескцесиите му, Шишкото обяви, че Борисов е излишен и Пеевски продължава сам напред.
Ако съм на мястото на Бойко Борисов след подобно изказване на Пеевски, не би се крил и обяснявал като мишка, а бих бутнал веднага и собственоръчно това правителство на Пеевски.
Днес Пеевски се обяви за враг на всички и манифестира, че ще прави частна собственост от завладяната от него държава, но посочи КОЙ ще изяде пръв измежду нас. Бойко Борисов ще е следващият хвърлен в кочината при прасетата.

Николай Бареков

Пеевски пенсионира Бойко Борисов!

%% Пеевски обяви, че пенсионира Бойко Борисов и ще прави сам държава Деляналалаленд!

Пеевски вкара в беля и пенсионира Бойко Борисов!

За трети път Кирил Петков влезе в категорията на готин политик(не му броя стотиците издънки). Първият беше, когато го замеряха със снежни топки на Шипка, а той не се огъна пред национал-популистите. Вторият беше, когато отиде при ромите във „Факултета“. Днес даде важен смисъл на блокадата на опозицията на служебния вход на парламента. Каза“ искаме народните представители да са равни. Най-скъпият автомобил в НСО, по-скъпа от на премиера, се дава на Пеевски, с който той идва в НС. Страх го е да проходи дори 5 метра по тротоара, влиза през служебния вход и прави само 2 крачки“. Ясно е, че не става дума за автомобилите само.

Какво обаче последва?

Делян Пеевски, охраняван плътно от депутатите от ДПС-НН и бодигардове, си влезе пеш през служебния вход, като му се наложи да върви няколко метра по тротоара на „Дондуков“. Обичайно той влиза с кола във вътрешния двор на парламента. Е, тези няколко пешеходни метра на най-мразеният политик са клетото ни завоевание за днес.

През 2013 година протестите пред Триъгълника на властта приличаха почти на героично априлско въстание! Омерзени граждани се опълчихме на непоносимото безочие да бъде назначен като шеф на ДАНС противният на цялата демократична общност Делян Пеевски. Знаехме кой е той, синът на известната с пресъмнителните си бизнес начинания Ирена Кръстева. Знаехме, как майка му бе създала медийни групировки, през които напазарува журналисти на килограм. Пеевски вече бе свързан с куп компании в различни индустрии, включително енергетика, телекомуникации, строителство и какво ли още не. Пред очите ни Делян се превърна в българския Дон Корлеоне (да ме прощава Франсис Копола), а дълбоко неетичният му бизнес поглъщаше като стоглаво чудовище политици от всички разцветки. По време на Тройната коалиция, социалистът Сергей Станишев беше паднал в лакомата му уста, откъдето жално цвърчеше „ако не го назначим в ДАНС, правителството пада“.

После САЩ го вкара в списъка Магнитски, от което той още повече озверя психологически и политически. Днешният Делян Пеевски е лидер на ДПС- Ново начало, златният пръст на правителството на Росен Желязков. Върви тежко заради килограмите си, но и заради мощта на капиталите. Демонстрира своята ненаказуемост, защото е купил съд и прокуратура. Неусетно за политическия живот се е превърнал в изнасилвач на демокрацията. Свещеното място за гражданите е превълнал в място за имиджова употреба. Където и когато поиска вика журналистите, за да охули „грантаджиите“, „соросоидите“ и „корумпираните политици“и да обявява
себе си за спасител на гражданския мир. Преди това е взел на турците движението им за права и свободи, за което Доган разбира се, му помогна. Сигурно някога ще делят кеша.

След сблъсъка с Кирил Петков и останалите протестиращи, Пеевски бил написал чрез пиара си. „Ще има държава с главно „Д“! И аз ще бъда гарантът за това“. Това значи, че е пенсионирал Бойко Борисов.

Юлияна Методиева

%% Пеевски обяви, че пенсионира Бойко Борисов и ще прави сам държава Деляналалаленд!

Държавата на Шиши Дългария

Пеевски ще прави държава с главно „Д“. С тези темпове на теглене на заеми „Дългария“ е наистина подходящо име.

Иван Динев Устата

Помня с умиление детските години, в които всяко второ дете мечтаеше да стане полицай! Дали заради филмите с Белмондо или Сталоун или просто заради мантрата, че „полицията се бори с лошите“, но беше така!

„Полицай“ звучеше гордо!

Колко ли са горди полицаите днес, когато ги привикват, като овчарски кучета да пазят един общоизвестен в световен мащаб престъпник?
Лице влязло в политиката с един стар опел, понастоящем милиардер, който от години изкупува държавата на специални цени?

Колко нелепа може да бъде смъртта на един полицай, който днес получи сърдечен арест, докато беше пратен от началството си да охранява Делян Пеевски, за да може „работещия за хората“ да отиде на работа?

Колко гнусен трябва да си, за да обвиниш опоннента си в „омраза, която убивала“?

Не, Шиши! Не омразата към теб убива!
Твоят страх да изминеш 50 метра без 500 души охрана УБИВА! Невинни хора, някога достойни да се наричат полиция, днес загиват, докато те охраняват по пътя към работното ти място!
Безкрайно нелепа смърт!
Безкрайно!

Уважаеми полицаи, обръщам се към тези от вас, които станахте такива за да се борите със злото!
Как се чувствате днес?
Да, с по-високи заплати, но високо ли е самочувствието ви?
Чувствате ли се, като борци със злото?
Или сте служители на Злото?

Някога „полицай“ звучеше гордо!
Не и днес.
Днес „полицай“ звучи безкрайно тъжно.

Моите съболезнования на близките на починалия!
Също и на неговите колеги, на които желая от сърце да намерят обратния път към достойнството на пагона!

Защото полицията по презумпция се бори с лошите, не ги охранява!

п.п. А изявлението, което публикувам по-долу е не само обидно! Дебелият с главно „Д“, ползва политически смъртта на колегата ви. Защото може да си го позволи и защото ВИЕ му го позволявате!
Живейте с тази мисъл!

Борис Касиков

Мария Алексиева
Мария Алексиева
Мария Алексиева е журналист с над 15 години опит в разследващата и социалната тематика. Кариерата ѝ започва през 2008 г. като репортер в регионална телевизия, а по-късно се специализира в политическите разследвания и документални репортажи. През годините работи по десетки ключови теми, свързани с обществен интерес и прозрачност. През 2021 г. Мария се присъединява към bnews.bg, където и до днес е част от екипа на разследващите журналисти.

За да следите новините и коментарите в реално време, абонирайте се за нашите канали ето тук👇

Прочетете още

С нов зам.министър кабинетът на генерал Радев показва непоколебима решимост да унищожи модела “Пеевски”!

Ново кадрово решение на правителството показва, че Румен Радев е като многотонен валяк на пълни обороти, който безшумно, но непоколебимо, сгъва като асфалт и...

Прокурорски чадър от Пеевски над Олег Невзоров – не му повдигат обвинение, нито го издирват!

Стана ясно КОЙ държи чадъра над скандалния украинския инвеститор в местността Баба Алино или Светецът над Варна, който си щъка на свобода и си...

Тръмп избухна заради Ливан и заплаши да прати там сирийците: Ще взривя Иран в Ада!

„Механизмите за предотвратяване на конфликти в Ливан и осигуряване на спазването на прекратяването на огъня“ бяха основните теми на първия ден от преговорите между...

2 Коментари

  1. Разни идиоти и гъзолизци на мунчо пак се мъчат да разделят Шиши и Тиквата и бълнуват.Ще има да чакат.Шиши не. е пенсионирал Тиквата, а просто фраскаше по мръсните мутри тия уроди Кирчо, Кокорчо и другите изтривалки на мунчо, които са поне сто пъти по-гадни от него.И с днешните дивашки блокади се показаха като диваци и талибани.Шарлатани – талибани.След малко на вота на недоверие тая сган ще изяде пак дебелия, защото чифтосването им с всички путински отрепки в НС ги направи окончателно на путински червеи.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Въведете вашия коментар!
Въведете вашето име тук

spot_img

Не пропускай

Тръмп избухна заради Ливан и заплаши да прати там сирийците: Ще взривя Иран в Ада!

„Механизмите за предотвратяване на конфликти в Ливан и осигуряване...

Делян Пеевски скача за президент на ГЕРБ – ДПС в двойка за вице Ерол Мюмюн или Бойко Борисов!

Бутафорията продължава и може да ескалира в жегите и...

Лъжец ли е Бойко Борисов или го гони деменцията?

Лъжец ли е Бойко Борисов? Ако били изкарали до януари...

Доналд Тръмп погреба политическия труп на британския премиер Киър Стармър

„Кийр Стармър ще подаде оставка като министър-председател на Обединеното...

САМО в BNEWS: Росен Желязков напуска парламента и политиката, за да стане хотелиер под името Хаяши сан!

“Големият премиер с големия водопад”, както Бойко Борисов описа...

САЩ ще размразят иранските активи! Тръмп обяви Ормузкия пролив за свободен и без такси за 60 дни!

Американски представители ще обсъдят размразяването на някои от активите...

Гардиън разкри: В Белия дом наричат Зеленски “Мистър Бийн на наркотици”!

The Guardian: Министърът на финансите на САЩ Скот Бесент...

Прочетете още

Желязната лейди на Генерала

1 милион евро за победата на Илияна Йотова - сигурна печалба! Илияна Йотова за ветото на част от санкциите срещу Русия: Основанията на министър-председателя Румен...

С нов зам.министър кабинетът на генерал Радев показва непоколебима решимост да унищожи модела “Пеевски”!

Ново кадрово решение на правителството показва, че Румен Радев е като многотонен валяк на пълни обороти, който безшумно, но непоколебимо, сгъва като асфалт и...

Прокурорски чадър от Пеевски над Олег Невзоров – не му повдигат обвинение, нито го издирват!

Стана ясно КОЙ държи чадъра над скандалния украинския инвеститор в местността Баба Алино или Светецът над Варна, който си щъка на свобода и си...