Мая Живкова Роджърс
Помните ли мутрите през 90-те? Аз бях малка и нямам лични впечатления. Помня как по малките магазинчета и дюкянчета се появяваха стикерите...
Бандитизмът от 90-те се завръща, благодарение на разграждането на държавата. Ще се сформират отново и мутренските групировки. Всъщност те са се сформирали и употребяват...