За трети пореден път Виктория груп и фондация "Стоил Куцев Даскала" събират през септември, в Елените на десетдневен творчески лагер ученици от Пловдивските езикови гимназии, отличени на ежегодния конкурс за есе.
Ветко и Маринела Арабаджиеви не просто предоставят терен на младите литературни надежди, но им осигуряват и незабравимо изкарване, срещи с някои от най-авторитетните звезди на българската литература и журналистика, условия за истински творчески лагер.
В духа на най-добрите възрожденски традиции на Пловдив, семейство Арабаджиеви смятат, че най-важното, в което трябва да се инвестира са младите хора, техния дух и развитие, усет за красота, приемственост и самочувствие.
"Когато поставиш хората в красива среда и им дадеш възможност да творят, те няма начин да не станат по-добри и по-успешни" смятат от Виктория груп.
Лагерът ще бъде в навечерието на новата учебна година, в периода 1- 10 септември.